| LoveCandies a întrebat:

Să presupunem că mâine vine Apocalipsa. Ce faci în ultima zi din viața ta?

39 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Gem.

| Pricked a răspuns:

Intotdeauna am vrut sa-mi vad propriile intestine si sa ma joc cu ele.

| zurick a răspuns:

Simplu.Eu mă culc.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Ma iau la bataie cu tine ca mi-ai spus (postasul este intotdeauna vinovat)!

| TiberiuFasole a răspuns:

M-as duce la scoala, m-as uita la note, as face o poza, dupa as lua un pix rosu si as da la tot 10, as sparge aparatu si cu alt aparat fac poza la 10.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apocalipsa va veni abia când voi muri eu. Pana atunci trăim in pace si liniste. Si cum nu exista diavoli morti, nu va veni niciodată. big grin ^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aş vrea să încerc chestii pe care nu le-am mai făcut niciodată.Dar dacă ar veni mâine, nu aş avea posbilitatea şi nici banii să fac într-o zi lucruri pe care nu le-am putut face în cei 15 ani ai mei.Tot ce aş putea face ar fi să mă gândesc în ce mod brutal voi muri, cât de tare mă va durea, în cât timp vom muri cu toţii, ce fiinţă voi fi în viaţa viitoare, pe ce lume mă voi naşte etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omg
Norbi
Te
Iubesc

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Când vine apocalipsa te gandesti si tu sa te mariti. Mă pui nas la nunta.
Poate pui pe altu' big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici nu te cheeem

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum? Tocmai pe mine...prietenul tău cel mai bun! Mă simt trădat. sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai la Ochii din Umbră ca să te răzbuni

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Alooow pe mine mă chemi la nunta, nu la ochii din umbra. Si asa sunt fictiuni.
Deci cu cine te mariti?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ma marit ca-s forever alone

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

O sa mori trista, batrana, intr-o casa mare, cu 100 de pisici si atunci o sa realizezi... *ce bine a zis AnimeDaisuki, atunci, mai demult, sa mă mărit, sa-mi fac o viata si eu am fost o (asa), ca nu l-am ascultat.*

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sau o sa mor inconjurata de tuburi de pastile, nu de pisici.
E mai plauzibil.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Droguri, ca sa fim mai directi. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nah.
Excedrin xD

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, dar pisicile iti tin companie. Pastilele nu...happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

E mai fain să îmi ţină el companie idk ziceam doar.

| SabinaQueen a răspuns:

Dorm

| BlackRaven45 a răspuns:

Vine apocalipsa? Aoleu! Scuze! N-am timp de vorbă! Mă duc să termin Blue Exorcist! Zbye!

| irinuk28 a răspuns:

Mă îmbăt :->!

| PŞtefaniaP a răspuns:

Ma dau in congelator cu sania

| aveam14ani a răspuns:

Fapfapfapfapfapfap

| FrateleAndrei a răspuns:

As merge la scoala si mi-as trece media 10 la toate materiile.happy

| CaSiHai a răspuns:

L*ba tot timpul l*ba

| puppetmaster a răspuns:

O sa mă uit cu prietenele mele la anime pana in ultimele mele clipe!

| anonim_4396 a răspuns (pentru puppetmaster):

Ai dreptate. Doar animeurile pot alina suferinta. happy

| TheCuteOne a răspuns:

O să plâng. crying

| Pisicamop a răspuns:

Un selfiewinking

| CatalinOrzan a răspuns (pentru Pisicamop):

Dea...inteligent raspuns, vine sfarsitul lmii...hmmm,oare ce fac? SELFIE! laughing)))))))))))

| BlackRaven45 a răspuns (pentru Pisicamop):

Cel mai bun răspuns ever! rolling on the floor

| muziclive a răspuns:

O sa ma holbez cateva ore in fata unui perete, sa ma gandesc la ce o sa se intamplehappy... funda?

| CommonSense a răspuns:

Smoke two joints.

| DiamondsShine a răspuns:

Dau cu prietenii mei un party incendiar în cinstea faptului că lui Justin Bieber îi va suna ceasul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DiamondsShine):

Si tu îl urasti pe Biber... Nu cred, si eu. Ce lume mica. Sa recunoastem, are un cap de papusel. (fraier!). happy

| DiamondsShine a răspuns (pentru anonim_4396):

Well, true. Fraier.

| biutzapisi8 a răspuns:

Eu as face ce mi-am dorit de cand ma stiu:sa zboooooooooooooor!