| RainmakerX a întrebat:

Sa vedem cine stie... (eu stiu deja)
Cine este cel din poza mea de profil? Din ce anime l-am luat?
Dau fundita primului care raspunde corect. Bafta!

Răspuns Câştigător
| syd2 a răspuns:

Gilgamesh cred, din, Fate stay night.

27 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Jerry după ce o sărutat broasca.

| KamaSutra a răspuns:

Eeee, nu ma uit la animesad

| RainmakerX explică (pentru KamaSutra):

Cate raspunsuri in 2 minute. Ma socati laughing Nu conteaza.Astept sa vad ce zic mai multi. tongue

| KamaSutra a răspuns (pentru RainmakerX):

Ti se par multe? Mie in 10 minute mi.au facut 30 de raspunsuri, si pana sa pun intrebarea, parea categoria pustiethinking Astia stau ascunsistraight face
Oricum, daca m.as fi priceput iti spuneamhappy

| RainmakerX explică (pentru KamaSutra):

Da,mi se par multe. Ce sa facem, plictiseala vine la pachet cu vacanta. laughing
Stiu ca ai fi raspuns si respect faptul ca nu dai la nimereala big grin

| KamaSutra a răspuns (pentru RainmakerX):

N.as da niciodata la nimereala, mai bine stau in banca meabig grin
Si chiar de.as da asa, nici n.as sti ce sa spun, nu le am deloc cu animele

| RainmakerX explică (pentru KamaSutra):

laughing Ok.

| Croampa a răspuns:

Nu,Gilgamesh e si din Fate Stay Night, nu numa' in Fate Zero. straight face

| dragosbogdan001 a răspuns:

E bunica! E bunica! Sigur e bunica! Sunt sigur ca e bunica! Am ghicit?

| RainmakerX explică (pentru dragosbogdan001):

Ce bunica tare ai! laughing

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru RainmakerX):

Stiu, stiu... bunica-mea nu da autografe.

| RainmakerX explică (pentru dragosbogdan001):

Pai? Nu si-a adus ochelarii? Daca are nevoie de pix atunci ii dam noi...

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru RainmakerX):

Al tau e stricat!

| RainmakerX explică (pentru dragosbogdan001):

Cine zicea de al meu? Doamne fereste! Eu scriu cu stilou. Gasim noi voluntari destui pe la T/A. Sunt atatia elevi pe aici...gasim la cineva.

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru RainmakerX):

Toate sunt stricate.

| RainmakerX explică (pentru dragosbogdan001):

Atat de adevarat cu asta laughing Era sa mor cand am citit laughing
Iti dau vot amuzant si facem pace ca cine stie ce reporturi ne luam... tongue

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru RainmakerX):

Mda... laughing rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cel din poza mea cine e?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

Daca era brunet era mai frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google zice:
*tobele, va rog*
Gilgamesh.

Răspuns utilizator avertizat
| DonaldTrump a răspuns:

Fullmetalalchimist?