| LoveSleep a întrebat:

Am văzut că v-ați certat, săracii de voi. S-a lăsat cu sentimente făcute căcat, inimi frânte și plecări în grabă. M-am gândit, să încerc să vă lămuresc. E prima mea întrebare în care nu încerc să fiu amuzant.
Bun, întrebarea:
De ce naiba vă certați, mă?
SweetGirl i-a spus ceva lui Daisuki iar ea și-a luat păpușile și s-a cărat iar acum, cine știe pe unde doarme. Iar săraca de Sweet Girl se simte oribil. Nu mai zic de MinerX care se chinuie să-i împace pe toți.
Nu știu voi, dar eu mor de râs. Pe bune, nu s-a mai postat așa ceva la trivia de ani buni, chiar e amuzant laughing
Chiar credeți că cuiva îi pasă dacă unul de pe aici pleacă sau nu? E doar un amărât de site, care n-are nicio treabă cu viața reală. Karima nu mai e. Ați plâns după ea ca milogii iar acum totul a revenit la normal. Așa va fi cu oricine. Reveniți-vă oameni buni, nu mai tot frecați subiectul că nu-l lăsați să se răcească. Mai zi-le și tu, Suck.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
20 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Esti indragostit de Suck ala sau ceva?
http://i.imgur.com/tiC0QQb.jpg

| LoveSleep explică (pentru Pricked):

Tu mă cunoști cel mai bine c:

| Doub a răspuns:

Recunoaste, Tudor, ca te-ai dus in baie si ai plans.sad

| AirănMeidăn a răspuns:

asta va fi in istoria t/a-ului, pai ce naiba!
ma simt atat de prost in legatura cu toate astea, am avut un atac de panica. am luat 3 tablete de antidepresive si m-a vazut mama si m-a certat, acum vrea sa ma duca la psiholog! vorbesc serios, incetati! u r triggering me m8s

http://i.imgur.com/vNJMDjy.jpg

| Copac13 a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Astazi scriem istoria batrane aceasta zi va fi amintita de TPU ca ziua in care lui copacel iau cazut frunzele

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Ma gândesc "Daca totuși ne împăcam, peste ani buni o sa stam si o sa ne gândim la cearta asta care a intrat in istoria T/A si o sa radem de cat de fraieri eram atunci". Mno, eu aia pesimista... Nu cred ca se va termina cu bine.

Chiar ma simt prost...

| Copac13 a răspuns:

Nici aia de la gradinita nu fac asa

| TiberiuFasole a răspuns:

Crede-ma, o cunosc bine pe Daisy, o sa ii zic 100% intamplarea, desii eu as iesii in - nu vreau sa plece de la T/A.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copii ce pretentii ai la ei. au impresia daca pleaca maine se inchide TPU, pe dracu. ca plec eu tu, si mama dq stie cine, site continua. The show must go on. vorba lui Mercury

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca bine zici laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate, cui ii pasa daca pleaca cineva sau nu. Cui ii pasa daca plec eu, ca cine stie ce-a s fi eu. Mare **** s-a facut din toata treaba asta.

| LoveSleep explică (pentru anonim_4396):

Nu mă înțelege greșit, aceeași chestie se aplică și pentru mine.
Dacă aș pleca, nimănui nu i-ar păsa.
Și nici n-aș vrea asta, nu e ca și cum m-aș duce la război.
Așa că dacă rămâi la Trivia, ești binevenită, dacă nu, treaba ta, n-o să plângă nimeni, crede-mă. (Poate doar MinerX.)

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Nu plec de la trivia, ca parca mi-ar parea si rau, dar nu cred ca o sa ma mai implic asa mult, ca dupa poate iar supar pe cineva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer mai mult să văd cum crește iarba, e mult mai interesant decât dramele voastre de pe t/a.

| Foxyyyy a răspuns:

Ce de ani buni? Mereu se intampla penibilitati din astea, dar nu stiu de ce le si dai atentie.