| Alextpuro a întrebat:

Intrebarea mea este: daca imi bag stick-ul in nas v-oi putea sa dowloadez/uploadez date din creier? Si daca raspunsul este da, cu ce viteza de transfer? Nu de alta dar vreau sa invat lb. franceza si metodele conventionale mi se par prea lente.

12 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Faptul ca esti analfabet nu era suficient?
Zi mersi ca prostia nu a fost, inca, declarata ilegala!
Si... Einstein! Daca NU stii lb. franceza, in al cui nas bagi stick-ul? Din al cui creier downloadezi?
E o vorba foarte inteligenta: Mai bine taci si crede lumea ca esti prost, decat sa deschizi gura si sa inlaturi orice indoiala.

| Alextpuro explică (pentru ardnaxur1961):

Daca ai fi atat de inteligent pe cat te crezi ti-ai da seama ca intrebarea e pusa la caterinca, din plictiseala si nu mi-am bagat nici un stick in nas, omghee hee

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru Alextpuro):

Daca nu intelegeam asta, nu ti-o mutam la categoria cea mai potrivita. Einstein care esti tu Einstein!

| Alextpuro explică (pentru Alextpuro):

Si pe langa faptul ca am scris "v-oi" in loc de "voi" fiindca m-am grabit nu stiu cum ai ajuns la concluzia ca sunt analfabet, ceea ce imi dovedeste ca esti frustrat ( no offense ).

| Alextpuro explică (pentru ardnaxur1961):

Nu sunt Einstein si nici pe aproape, ceea ce nici tu nu esti, dar chiar nu inteleg, daca ai inteles ca glumeam de ce ai simtit nevoia sa comentezi atat de "acid".

| suităr a răspuns:

Bagă-ți-l in fund.
E mai rapid.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bravo, asa sa faciwinking
Este cea mai rapida metoda de a downloada informatii de la creier dar vezi sa nu incarci stick-ul cu prea multe informatii ca iti vor exploda prin camera si nu de alta, se va speria lumea ca esti prea inteligenthee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creierul tau se pare ca e gol deci nu ai ce pune pe stick sad
Incearca sa folosesti bluetooth-ul -pentru a transfera date de la cei cu mai mult iq laughing

| VerdeLila a răspuns:

Ai gresit medicamentatia ...sau categoria.
De ce tocmai nasul?

| Alextpuro explică (pentru VerdeLila):

Nu incapea in ureche.

| VerdeLila a răspuns (pentru Alextpuro):

laughing foloseste bluetooth

| VerdeLila a răspuns:

Eu zic ca e loc pentru toti, daca nu, dati un test de inteligenta la inscriere!