| SabinaQueen a întrebat:

Salutari, T/A! Voua care vi se pare cea mai oribila melodie din lume? La mine asta: https://www.youtube.com/watch?v=kfVsfOSbJY0. Cand o aud, imi vine sa-mi iau tot parul din cap.

12 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Aveam si eu una pana cand am vazut-o pe asta...nu credeam ca exista asa ceva.
Cate dislike-uri ...Toate melodiile de la aceasta intrebare sunt oribile...
A ta m-a socat, sincer.

| LePotato a răspuns:

Toate de la Radio

| anonim_4396 a răspuns (pentru LePotato):

Nici rock fm nu-ti place? sad

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Ala da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta :
https://www.youtube.com/watch?v=fdvMjZw21wI
Efectiv,cand o aud tot ce as putea sa fac este sa iau fiecare perete la rand si sa-l incerc cu capul.
Sa nu mai zic de videoclip, ca iti vine sa vomiti de la el.

Răspuns utilizator avertizat
| DonaldTrump a răspuns:

Aproape am facut cancer de urechi mersi.

| SabinaQueen explică (pentru DonaldTrump):

Eu deja am cancer de urechi. Si cu placere!