| anonim_4396 a întrebat:

Saraca..trebuia sa o angajeze zic eu:-?

https://www.youtube.com/watch?v=kqtqMtdSqXs&list=TL48h69 V_1axY

40 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Cllarrr, uite fata care stie ce vrea de la viatalaughing)).

| LePotato a răspuns (pentru Doub):

Exact...experienta de viata 20 + (ani)

| Doub a răspuns (pentru LePotato):

laughing))).

| LePotato a răspuns (pentru Doub):

big grin

| KillMePlease a răspuns:

Mare ti-e gradina, God...

| LePotato a răspuns (pentru KillMePlease):

Hai ca e prea de tot... fata aia avea IQ-ul 250...trebuia sa o angajeze.

| KillMePlease a răspuns (pentru LePotato):

Si ce?
si tipu' asta e super fain si nu l-a mai angajat nimeni...pacat de talentul lui (tipul asta--- https://www.youtube.com/watch?v=u9-EC3uW_Og)

| LePotato a răspuns (pentru KillMePlease):

Imi pare rau, e coleg de serviciu cu mine...eu avansez la 6 luni/1an, el dupa 3 luni deja e sef.

| KillMePlease a răspuns (pentru LePotato):

Serios?
NOROCOSULE!
Cum e sa fii in aceiasi cladire cu insasi,, Scula Bob''?

| LePotato a răspuns (pentru KillMePlease):

Numai stiu, tocmai m-au sunat.

Potato...ne pare rau, dar se fac restructurari siii Scula Bob a zis ca nu-i place de tine, ca nu iesi cu el la o bere, un mic, un salam(manelar) si Vineri va fi ultima ta zi de munca la noi in companie.

Primind vestea asta, mi-a cazut cerul in cap(am cucui) si am uitat cum era cu Scula Bob sad

| KillMePlease a răspuns (pentru LePotato):

Oofff...De cee?
Saracul de tine...Cred ca acum plangi in pumni...
Dar heei, calmeaza-te! Maine e o noua zi si poate cu ajutorul lui Dumnegod o sa ii mai poti viziona videoclipul de pe youtube ce l-a facut celebru.

| LePotato a răspuns (pentru KillMePlease):

Da! in timp ce vizionez clipul cu el o sa-mi intre salariul pe card \m/

| KillMePlease a răspuns (pentru LePotato):

Veezi? atunci vei zambi! (si nu, nu pentru,, salariu'' ci pentru simplul fapt ca ai ocazia cereasca de a-l urmari pe Scula Bob, care de altfel este si un minunat compozitor cu care Romania ar putea participa la Eurovision )

| LePotato a răspuns:

Ce tare, aici la T/A fac 30 raspunsuri in 15 min (ma si lamureste lumea) pe cand la Religie, pun o intrebare si imi creste barba pana primesc 2-3 raspunsuri.

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

"Ce tare, aici la T/A fac 30 raspunsuri in 15 min (ma si lamureste lumea) pe cand la Religie, pun o intrebare si imi creste barba pana primesc 2-3 raspunsuri."

sa nu te mire, daca nu pui si tu "aleluia mare e dzeu" atunci sunt 20 de raspunsuri cu " da da mare e dzeu", dar daca tu spui " cum e dzeu iubitor daca da masina peste mine cand ma duc la magazin " atunci numai intra nici dracu, poate 2 3 atei. percepusi?

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiam chestia asta, da' speram sa sara un credincioslaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu voiai si o marire de salariu?

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu? sigur, oricand e bine venita o marire de salariu \m/

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Nu tie. Tipei aleia.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai zis "voiai", da' observ ca fost o greseala la tastare tongue

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

M-am exprimat eu gresit.
Mi-am dat seama dupa ce am trimis.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi-am dat seamathinking, dar am trollat si eu putin whistling

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing Ba...ce manca de pe jos? thinking

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Banane? ca pe la final scoate o bananathinking

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Furnici big grin.

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Asa mici? Pareau a fi bomboane, decat banane.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti-am zis de ce am crezut ca-s banane...dar tot ce-i posibil, cine poate sa descifreze gandirea sau comportamentul(in cazul de fata) al unui geniu?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ba ce m-a intristat melodia lui copacel...

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Spammmmmmmmmmm, (ce melodie? )

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Astfel de geniozitati nu pot fi intelese... thinking Mai ales de minionul meu. laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Aa, eu nu.
Am vazut sus ca scrie "Avicii" si am inchis.
Mi-a mai dat Killy ceva trap sau ce e si nu mi-au priit bubuiturile alea asa ca n-am ascultat.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred si eu...

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Avicii- Waiting for love.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Baaa...mi-au dat si lacrimile. Sunt sensibila rau cand e vorba de animale.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Slab, asta te face sa plangi? esti sensibila rau.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Era cu animale? rolling on the floor))
Eu credeam ca e ceva cu iubire dupa nume.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

N-are cum, e cu iubire

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Iubirea dintre stapan si caine.

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Doar cand e vorba de animale. Si altele, da... hai, recunoaste ca a fost trist. Insensibilule.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dar ce se cred aia?
Se cred in Hachiko? laughing)