| Zabbyel a întrebat:

Scufitzo rolling on the floor
rolling on the floor ti se pare ca's lupul? love strucklove struck

23 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Bun,acu' poti sa-i spui idiotului aluia daca nevasta-ta lupoaica are cetatenie sau nu?

| Pricked a răspuns:

Iar se dă mă-ta drept scufiţa?

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Te crezi amuzant? Păi nu ești. straight face

| Neverwas a răspuns:

Tz-uri și emoticoane aici?
Serios?

Răspuns utilizator avertizat
| Mussette a răspuns:

Daca te aud facand "Auuu!", poate.
Desi nu-s scufita. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, măi Albă Ca Zăpada, mi se pare că ești o găină fricoasă.

| Zabbyel explică:

O ucidere incantatoare"va fi"love struck

| Happyjump a răspuns:

Nu

| Raizing a răspuns:

Nu sunt frumoase(look-ul le strica, raw de tot)

| ClaudiaCitattoli a răspuns:

U, nu esti lup, ci leu tongue.Cum pot lua legatura cu linos?

| ClaudiaCitattoli a răspuns:

Mai si comenteaza ca ne ocupam cu "cabaret". bla bla.
Da ei cu ce s-or ocupa? De au elicoptere, si mai stiu eu ce... da-I in doamne iarta-MA rolling on the floor

| ClaudiaCitattoli a răspuns:

Uite acuma! Ma transform in alba ca zabada...sa-i ia naiba

| ClaudiaCitattoli a răspuns:

Exagereaza.Nu-i da atentie sau crezare.

| Linos a răspuns:

big grin namekuto
si cam ce-ai vrea sa stii despre el?tongue
hmm...
Nu ma bine ti-ai lua tu o rochita de seara cu acei banuti? iti vine prea urat acel tricol de rockera... renunta la haine de rock si discutam mai detaliat:*
uimit oarecum cum de cineva ca tine e prietena cu acele 2chestihappyca sa le zic asa.nu semeni deloc cu ele :X

| ClaudiaCitattoli a răspuns (pentru Linos):

I-a raspuns! Sa crezi si sa nu crezi... Ce are ea si nu am eu?

| Zabbyel explică (pentru Linos):

E maieu, nu tricou, si, y0, zic ca-i sta destul de bine smug

| Zabbyel explică (pentru ClaudiaCitattoli):

Diferenta ar fi, de la cer, la pamant happy

| RockzHot a răspuns (pentru ClaudiaCitattoli):

Sa mi-o trag.Doar ce l-am privit, si am avut 0rgasmlaughing
Iti vine a crede? Mie nici acuma!

| ClaudiaCitattoli a răspuns (pentru RockzHot):

Ce idioat@ love struck

| Linos a răspuns:

rolling on the floorizbucnesc.
O sa primesti un mesaj privat cu mail'u meu. Vorbim acolo :*

| RockzHot a răspuns (pentru Linos):

E adorabila, asa-i? :))Uite-o, rockerita infocata https://www.imageupload.co.uk/image/ZEF5, da-i papuci :x

| Zabbyel explică (pentru RockzHot):

Nu se vede nimic din ce ai pus in link-uri crying re-incarca love strucklove struck pistolaro laughing))))))