| Exilee a întrebat:

Si cand se va organiza ( ca de pus problema, sigur se va pune in privinta celui ce va revendica premiul) o selectie a primilor 5 amuzanti useri T/A? Dar haideti repede cu selectiile ca pana in mai vreau sa atacam categoria religie. Eu o nominalizez pe Iran Meidan. Voi? Aveti de ales doar intre mine. rolling on the floor

18 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

LostInPark, clar!

Bă, te-aș nominaliza pe tine, cu tot cu stelele tale, praf, sau ce-o mai fi rămas din ele.

Aaa? Ce-i cu LostInPark? Știi care-i culmea ironiei? Să se fi pierdut în parc când s-o' dus să caute mărțișoare.

| AirănMeidăn a răspuns:

Nu mi-ai scris corect numele, hay pha

| Exilee explică (pentru AirănMeidăn):

Te-ai angajat in a fi prima la toate intrebarile mele? rolling on the floor

Apreciez... cata onoare pe tine!

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Faza e ca-mi apare la notificari "Exilee a pus o noua intrebare". De-aia sunt prima.

| Exilee explică (pentru AirănMeidăn):

Idem si in cazul tau. Apreciez. Hug la puterea 2015.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

De ce 2015?

| Exilee explică (pentru AirănMeidăn):

De Sheldon Cooper.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Nu te mai intreb niciodata nimic

| Exilee explică (pentru AirănMeidăn):

Pentru ca asta e anul actual.Acum, ca m-0am straduit sa-ti spun ai obligatia sa-ti retragi initiativa. smug

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Ma nominalizez pe mine. Si pe Turbox.

| Exilee explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Locurile 1 si 2 de la finalul clasamentului. Congratulations!

| Exilee explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Banuiesc ca esti suficient de "siliconata" in zaharide incat sa raspunzi, nu?happy

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru Exilee):

Sa zicem... happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Exilee):

Băi selenarule, dacă nu îți retragi cuvintele te pun să urlii în pisici până vei frigui niște vikingi mongolezi din koala!
Dar mă pot răzgândi dacă aș primi un mostru turbat care să umble dfesculț în cristale și care poate să crape unsoarea de pepene până aduce un rost necrofiliei de pe muște în plante. După ce voi mânui templul voi face ca margaretele să devină scaune de vârf de mină de creion ca să pot cuceri o biserică și să devin regele vulturilor ca să mușc din roșii până când verdele mă va despărți din păsările mucificate cu cabluri de sunete de gripă aviară.

| LordBolton a răspuns:

Dar nu pot astepta pana in mai, my freund trebuie sa atacam inainte sa fie vacanta ca dupa o sa fie de 4 ori mai multi laughing.

P.S :Sunt un tactician mai bun ca tine :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu eu eu eu eu eu eue uw ue, stai mă ca nici nu mai stiu ce scriu. Deci, practic eu sunt cea potrivita, pentru ca, spre deosebire de altii, sunt si modesta si încrezătoare. Mai mult modesta. Si, practic, vietile voastre nu ar fi fost mai colorate daca nu apaream eu. ASA ca da locu' 1, ca sa nu se lase cu scandal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://i.imgur.com/Oz9ajWp.jpg

| ksuper31 a răspuns:

Sincer, neutrino. Chiar dacă nu frecventează categoria asta, tot e cel mai ironic şi amuzant tip de pe TPU.