| Geanin a întrebat:

SI-N IAD SUNT INGERII de Geanin
Regizor: Geanin
In colaborare cu:Geanin
Distributie: Geanin

In amintirea lui Freeak, ne lipsesti prieteneo!

I.Sa se faca dreptate!

1941- Germania

-O, Killy! Ce mi-a placut asta seara!
-Trebuie sa plec! Ma cheama datoria! Ma cheama tara! Deja Hitler Copac13 a invadat Franta si se indreapta catre est!
-Dar, nu stii nu?
Se lasa linistea.
-Avem un copil, Geanin!
Cu lacrimi in ochi Geanin pleaca din bordelul in care in fiecare seara il vizita dupa o batalie victorioasa impotriva fortelor naziste! Si de fiecare data alegea camera 21 in care il astepta focoasa Killy.
Era 21 decembrie. Frigul napuste peste strazile Berlinului. Spre deosebire de alti anii, in apropiera Craciunului, nu era nicio lumina. Copacel13 oprise tot farmecul Craciunului.
Pe niste strazii pustii, linistea era deranjata de strigatele unei fete neajutorate, era Vapor.
-Am prins o evrieca! striga unul din soldati
-Adu-o aici, Suck! spuse al doilea soldat, pe uniforma sa scria Sleep
-Salvati-ma! Nu ma duceti la lagare! Am banii! Tatal meu e bancher in Munchen!
Eroul nostru sare si o salveaza pe fata! Trantindu-i pe cei doi raufacatori. Ramanand cu unul din cerceii ei de aur.
-Pleaca! Fugii!
-Multumesc mult, iti dau bani! Iti multumesc!
-Pleaca, n-a uzi!
Cand sa zica asta, cei doi il prinse si il bagase intr-un sac.
Cand Geanin se trezi, era pe o masa de operatie, un cabinet insalubru din subsolul unei cladirii vechi.
-Nu te speria, micutule! Imi plac ochii tai caprui si tenul tau alb ca spuma laptelui. Ce nationalitate ai? O scuza-mi manierele, eu sunt dr. Dante.
-Lasa-ma sa plec! Nebunule!
-Gata cu mofturile. Cum vezi si pe plansa de mai sus. O sa-ti tai picioarele ca sa nu scapi, piticule! Iar apoi vom vedea ce avem sub capusorul ala dragut al tau!
-Nu picioarele! Nu! NUUUU!

1967-Spitalul de recuperare Mary Todd Lincoln, Main
-Si zicea: "nu tipa, nu tipa, asa baiatul meu".
-Era un nebun, nu? intreaba cu soc micul Joker(nu tu Suck)
-Era homosexual! Era fericit ca nu a prins-o pe "curv@ aia de evreica bogatasa"! Si acum picioarele mele nu mai sunt, am fost filmat in timp ce imi taiau picioarele. Filmarea a ajuns celebrea si a fost vanduta in aproape toata Germania pe piata neagra. Multi oameni se bucurau atunci sa vada un soldat american torturat pentru Copacel13.
Usa se trantii si o femeie batrana intr-un carucior era inpinsa de doctorita Depress care avea niste bigudirui trasnet pentru anii aceia.
-Cine e asta, doctore? intreba Jocker, facand pe interesantu
-E periculoasa! A evadat de la sanatoriul din Virginia de vest, a gasit-o politia pe strazi spunand intruna: "Sa se faca dreptate!". Si-a omorat copilul, inecat in cada... Zice ca o cheama Kill...

Nu apuca sa spuna ultima litera, ca Geanin lesina
-Sora Vibetrix, a lesina! Repede nu mai repet! striga frumoasa doctorita ingrijorata vrand sa para stapana pe situatei

VA URMA!

Ce parere aveti?

29 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Hyouka ala nu e in poveste...

In rest e okay smug Tine-o tot asa!

| Geanin explică (pentru RainmakerX):

*spoiler alert*
In ep 2 sau 3, o sa apara un doctor nebun care o sa dea peste cap spitalul. Vrei sa fi tu?
Eu ma gandeam la Mad. Dar daca vrei tu?

| RainmakerX a răspuns (pentru Geanin):

Sincer,apreciez oferta dar cred ca acest rol i se potriveste mult mai bine lui Mad. Una e cand zici doctorul Hyouka si una e cand zici doctorul Mad. Numai numele iti indica faptul ca e nebun. E mai potrivit el pentru acest personaj. O sa-mi vina si mie randul smug

| Geanin explică (pentru RainmakerX):

M-am mai gandit la ceva?
*spoiler alert*
Vrei sa fi sotul neinteresat al lui Vapor sau sa ii dau rolul lui Fabulosu?

| RainmakerX a răspuns (pentru Geanin):

Iarasi, i se potriveste mai bine lui. Stii ce rol mi s-ar potrivi mie? Unul din ala de vreo 5 randuri, sa mor in acelasi capitol in care apar happy

| Geanin explică (pentru RainmakerX):

Ok! Deci vei fi de umplutura! Ma mai gandesc. Poate o sa fi ceva pacient in spital?
Dar toate personajele sunt importante. Sfarsitul va fi nemaipomenit! O sa apara toate personajele!
Maine cred ca o sa apara partea 2 si 3!
Yay!

| RainmakerX a răspuns (pentru Geanin):

Yay big grin

| KillMePlease a răspuns:

Părere sinceră:
AR TREBUI SĂ TE LAŞI DE VIAŢĂ.
okay, sper să mori, pa

| Geanin explică (pentru KillMePlease):

Nu incerca sa ma inveselesti!

| KamaSutra a răspuns:

E frumoasa dar...dar...EU UNDE SUNT?!

| LePotato a răspuns:

E naspa povestea, de ce? din mai multe motive, pe care nu le voi enumera.

| Geanin explică (pentru LePotato):

Fi dragut si enumera-le!

| LePotato a răspuns (pentru Geanin):

Nu-s dragut

| Geanin explică (pentru LePotato):

Macar poti sa zici unu.

| LePotato a răspuns (pentru Geanin):

Copie AHS

| Geanin explică (pentru LePotato):

O sa incerc sa fiu mai original in viitor!
Multumesc mult pentru sfat!
Noapte buna!

| syd2 a răspuns:

Daca toti fac povesti e plictisitor.

| TiberiuFasole a răspuns:

Yaaay.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tare. :]]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

subscriu la ce a zis Killy.

| Geanin explică (pentru anonim_4396):

Subscriu ce i-am zis si lui Killy

| DonaldTrump a răspuns:

Damn daca nu era evrei iti dadeam un 8 mein fraund heil hitler.

| Geanin explică (pentru DonaldTrump):

Deci ce nota am?

| RainmakerX a răspuns (pentru Geanin):

9,49 de la mine. Astept partea a 2-a si a 3-a sau cate or fi si dupa facem media smug

| vaporwave a răspuns:

mie nu imi place
de ce trebuie eu sa fiu evreica!?

| Geanin explică (pentru vaporwave):

Evreii sunt misto!
Ce e asa naspa?
Oricum va fi o poveste plina de tradarii si iubire si o sa apara si dracu pe alocuri impreuna cu altii crminali.
Va fi un fel de AHS:Asylum varianta T/A!

| IncredibleJoker67 a răspuns:

Lol,imi place fac pe interesantu(chiar daca sunt)

| DoguMX a răspuns:

In sfarsit o poveste amuzanta!

| Geanin explică (pentru DoguMX):

Ma bucur ca te-a amuzat povestea, desi nu era destinata pentru asta!
Noapte buna!