| AvalohAlyn a întrebat:

SOC! BOMBA! BREAKING NEWS!

Acuzatii grave si sentinte socante pentru unii utilizatori din Trivia/Amuzante

GeaninTheAlien-acuzat pentru violarea intimitatii unor useri din aceeasi categorie, tulburarea linistii publice si atacuri la persoana lui Dante)
Sentinta :10 ani de inchisoare cu executare si obligatia de a plati daune morale lui Dante si celorlalte victime si nu in ultimul rand pupatul zilnic al picioarelui tigrului verde din Atlantic.

Jwooow-Schimbarea identitatii in MareleBlond
Sentinta-10 ani de inchisoare cu executare si obligatia de a imi da toate fb-urile astora de pe TPU

Suck-Comportament agresiv,avatar indecent si atacuri la persoana, glume cu tenta sexuala
Sentinta:13 ani de inchisoare cu executare si obligatia de a ii pupa picioarele lui Dante

Fabulosuu-Comportament agresiv, si atacuri la persoana, glume cu tenta sexuala grave
Sentinta:inchisoare pe viata sau optiunea de a plati 3 mld.dolari lu'Dante si sa scape de inchisoare dar nu si de controlul judiciar si pupatul papucilor lui Dante

GreyN sau GreyNdygo-acest user nu este acuzat ci recompensat pentru ca a fost martor cheie in acest dosar scandalos.

Blytzlike-Nici acest user nu este acuzat ci recompensat pentru ca a fost martor cheie in acest dosar controversat.

Coquinetza-inchisoare pe viata pentru atacuri extrem de grave si incompatibile cu viata la adresa tigrului verde din Atlantic

Procucorii SergiuBoss si DolanDiuckorPedo(etc) cer pedepse mult mai mari pentru acuzati.

Acest caz nu a fost inchis insa acuzatii nu au dreptul de a face recurs, ci doar victimele.happy

Cam aceasta a fost stirea bomba.

Cum comentati acest caz scandalos si controversat?

Al vostru AlanTigrulCelVerde judecator al Tribunalului verde din Atlantic.

Pentru buna desfasurare a cazului judecatorul primeste marire salariala.

Acum ramaneti pe post fiindca urmeaza reactii la cald direct din trenurile de tortura ale lui IlikeTrains pline cu invitati terorizati de rudele acuzatilor.

----Aceasta intrebare este un pamflet si trebuie tratata ca atare------Daca aveti manifestari neplacute adresati-va medicului sau farmacistului.happy
Intrebarea are caracter amuzant si toate drepturile sunt rezervate Marelui Tribunal din Atlantic.

Răspuns Câştigător
| KamaSutra a răspuns:

Unde sa vin ca sa ridic recompensa? thinking

Răspuns utilizator avertizat
| RainmakerX a răspuns (pentru RainmakerX):

Aww,merci! Deci asta a fost recompensa smug

| anonim_4396 a răspuns (pentru KamaSutra):

Asa deci ..martor thinking

Răspuns utilizator avertizat
| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu al cui mai esti? Jwoww? thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

Da eu sunt Jwoww big grin...ce vrei? Amegadaisuki mi-a dat o provocare sa schimb numele&poza

35 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| T0T a răspuns:

Nu am fost doar martor ci stăpânul din umbră.

| T0T a răspuns:

Hai gata cearta că vă bag mortu-n casă. Forza Astra!

| KamaSutra a răspuns:

Băi,nici eu nu-i sufăr pe Suck si fabulosu, dar nu vă mai certați în halul ăla măi! Serios, chiar nu merită

| LePotato a răspuns:

Ok

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Atac la persoana... daca te referi la tine ai scris gresit, e atac la persoane, ca faci cat 2 laughing Recunosc, e vina mea dar am dreptul la libera exprimare si implicit sa rad de pozele tale pe fb laughing

Răspuns utilizator avertizat
| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Ooo,stai ma ca mi-a iesit o alta litera.Vezi si tu ce mananci, nu mai baga si virgule in tine ca deja ai luat suficient.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Auzi,da pune si tu la nume,, whale of atlantic,, sa te reprezinte.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Auzi puta, vezi ca ai ajuns tarziu, ca esti mai mic deci poti sa imi spui tata (si din alte motive, desigur). Cheama-ma cand iti creste primul fir de barba, adica la 50 ani laughing)

| FABULOSUL6000 a răspuns:

laughing) Ma primesti si pe mine, hai, fa loc si mie laughing

| Geanin a răspuns:

Ete ce m-am spar la oua! :p

Răspuns utilizator avertizat
| Copac13 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Derbedoaica de kama nu ma lasa sa ma uit la gumball azi demineata in jurul orei 5-6

| Copac13 a răspuns:

Vreau sa fac o plangere

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BaaaaH...tE UCIdddd

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Dar... nu am facut nimic ilegal.

Răspuns utilizator avertizat
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Nu am incredere in voi, probabil vreti sa-i faceti probleme lui dolan.

| T0T a răspuns (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

E vina ta că aproape a murit Spoderman!

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns (pentru T0T):

Nu-i vina lui Dolan. In Dolan Duk show Gooby il omoara pe Spoderman.

| T0T a răspuns (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Ok, Dolan...laughing

| RainmakerX a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Okay, o sa tin minte. Ii datorez o fundita happy

| Coquina a răspuns:

Deci eu dintre toti am inchisoare pe viata?
bine, hai ca-mi cer scuze fata de tine oficial.

Alane, imi cer scuze ca ai daravela de la Cernobil.

Răspuns utilizator avertizat