| anonim_4396 a întrebat:

Spiridusii sunt reali? Atunci de ce imi dispar sosetele in fiecare dimineata?

Răspuns Câştigător
| OtvloveR a răspuns:

Exista da nu sunt mici,sunt niste handralai mari si negri, cu coarne si care fac spume la gura, se mai numesc cocalari.
p.s.-put a ciorba si fura doar sosete murdare...

9 răspunsuri:
| SuperNovaaaaa a răspuns:

Spiridusii nu sunt reali.P.S.eu vin si iti fur sosetele.

| CautNume a răspuns:

Ce a asunj T/A...
da daaa sunt reali cand o sa asculte manelistii rocktongue

| CautNume a răspuns:

RainbowPuke sorry dar eu prin "cantat de altcineva" ceva inteleg ca trebuie sa fie si "ascultabil"

| Anonim3007 a răspuns:

Pei spiridusi nu-s reali si sosetele dispar fiindca seara u le arunci sub pat si dimineata uiti cam ca mine laughing funda?

| mdany a răspuns:

Nu stiu dinastea

| AndreiLOOL a răspuns:

Da sunt reali am un coleg micut imbracat mereu in verde odata l-am prins furandu-mi sosetele

| XxXxN0Sm0kIn6xXxX a răspuns:

Spiridusii nu sunt realibig grin! Iar sosestele iti dispar ca le baga maicata la spalat sau le ia catelu si le ascunde