| Pufi1999 a întrebat:

Stiati ca inainte sa vina sfarsitul lumii se vor opri toate ceasurile din lume? Faza interesanta e ca se vor opri la 11:11 pe 11.11.2011!
Acum interesant e ca ceasurile se vor opri la 11:11 SI SFARSITUL LUMII VA FI LA 11:11. Nu are cum! Trebuie sa fie macar la ora 11 cu 11 minute si 1 secunda? Logic, sau nu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Interesant, stii...e logic, da nu ii vad logica...
daca se opreste ceasull, noi traim nu stiu? desi la cate sf ale lumi am fost, cred ca sunt deja moarta de un secol...straight face

12 răspunsuri:
| MâţulMov a răspuns:

Esti un copil de 7 ani care vrea sasi sperie colegii de gradinita straight face

| Pufi1999 explică (pentru MâţulMov):

Mie nu mi-e frica de sfarsitul lumii, dar am gasit chestia asta logica...
Nu, nu am 7 ani si nu sunt la gradinita!

| WhiteWolf7 a răspuns:

E logic intr-un fel ilogic... logic, nu?

| HepiBăluns a răspuns:

Deci pe bune acum...tu crezi ca vine sfarsitu` lumii?

Hai sa facem un pariu: daca o sa mai traim pana diseara si o sa putem intra pe TPU, imi dai o bere virtuala.

Răspuns utilizator avertizat
| DeeaUcideVisse a răspuns:

Va terminati cu prostia asta de sfarsit al lumiii?
Voi credeti ca atunci cand murim pe bune se va anunta la stiri ca va veni cometa sau ce **** mea va veni... nu fratilor... treziti-va odata atunci cand tot se va sfarsii toate posturile de televiziune anunta.NU. acum baga tot felul de tampenii PROtv-isti ca sa faca rating si bineinteles ca ii copiaza toate posturile de **** din Romania
totusi credeti ca daca americanii ar stii cand vom muri ar spune... ca sa produca panica in intraga lume si inainte sa fim maturati de astreroizi ne-am distruge prin revolte si altele ...sigur ca nu ar spune la fel cum ascund ca suntem condusi de satanisti si ca exista extraterestri ar ascunde si cacatul asta de sfarsit al lumii straight face

| ViseDestrămate a răspuns:

Idem Aleksutzu! Idem...

| Gabica a răspuns:

Da...a cam trecut sfarsitul lumii...hai sa-l asteptam pe urmatorul ca oricum o sa-l anunte astia in curand

| bambolina07 a răspuns:

Avand in vedere ca nu toate tarile au acelasi fus orar ca noi, cum va veni sfarsitul lumii? pe rand? la fiecare tara in parte? e o mare tampenie chestia asta cu sfarsitul lumii.e o strategie de marketing.sa vezi nebunie la anul!

| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a răspuns:

Cate sf ale lumii au fost pana acum...eu is moarta si inviata de multeee oriii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are you retarded? E o prostie! De cand a inceput scoala a fost de aproape 5 ori sfarsitul...si? Vezi ca am supravietuit? Nu am supravietuit pentru ca suntem Bear Grylls, ci din cauza ca nu s-a intamplat.Pfff...Doamne, ce creduli sunteti!

| sdcxbhvl a răspuns:

Daca nu ai 7 ani si nu esti la gradinita inseamna ca ai 4 ani si esti la cresa!