| syd2 a întrebat:

Stii cum sa iti schimbi parerea despre oameni? Le intri in istoria de la browser.

19 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Te îndrăgostești de ei când intri în istoricul de la yt. (sau îi omori direct)

| RainmakerX a răspuns:

Pacat ca au aflat toti de modul incognito... tongue

| syd2 explică (pentru RainmakerX):

Am fost la un coleg de am meu de clasa luna trecuta si cand m-a lasat singur in camera am controlat repede istoria lui si era plin de HENTAI, stiu ca sunt rau.

| Croampa a răspuns (pentru RainmakerX):

Ma uit la Fate... deja incep sa devin obsedat... straight face

| RainmakerX a răspuns (pentru syd2):

Hey! Priveste partea buna... puteai sa gasesti filme cu gay.Era mai nasol atunci...
(O sa-mi stearga astia raspunsul laughing )

| RainmakerX a răspuns (pentru Croampa):

Lasa ca scapi dupa ce vezi 25 de episoade din zero si inca 25 din stay.

| Croampa a răspuns (pentru RainmakerX):

Apropo, sunt vreo 5 sezoane... care-i ordinea? straight face

| RainmakerX a răspuns (pentru Croampa):

Fate zero apoi fate stay unlimited blade works (restul sunt rework-uri)

| Croampa a răspuns (pentru RainmakerX):

Credeam ca e Fate zero -> fate zero II -> fate stay night -> fate unlimited blade works -> mai era unu' da' n-am retinut numele! thinking

| RainmakerX a răspuns (pentru Croampa):

Exista si fate zero 2? LOL. fate stay e acelasi cu unlimited (unlimited e mai bun.)

| KamaSutra a răspuns:

rolling on the floor
Tu esti dovada ca imi pot schimba parerea despre cinevahappy

| syd2 explică (pentru KamaSutra):

Lol, am fost orice pe lumea asta insa dovada inca nu am fost :">
N-ati un kiss
http://media.giphy.com/media/139nqJCSVl229G/giphy.gif
PS: sa nu crezi ceva gresit.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Nici nu vreau sa stiu ce ai tu pe acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://i.imgur.com/3Ja9JUY.png
Aştept să mă faceţi o weeaboo infectă. :3

| DonaldTrump a răspuns:

Iar imi cauti in istoric? :-s

| syd2 explică (pentru DonaldTrump):

Nici nu vreau sa caut deja stiu ca folosesti incognito sau ceva de genu tongue. Abia astept sa te vad ce poti happy... la matematica. Glumesc urasc matematica.