| anonim_4396 a întrebat:

Stirile de azi.
Buna dimineata doamnelor si domnilor, sunt Daisuki si recunosc ca i-am ciordit postul lui Croampa, actualul Dark.
Azi am avut parte de o varietate de scene emotionante, eroice, Hot si muuulte alte cuvinte mondene.
La ora 6:56 o pisica nu se putea da jos dintr-un copac. Batrana posesoare a pisicii era foarte îngrijorată, iar pompierii nu mai ajungeau, pana când Sleepy a reusit sa salveze micuta pisica. Gestul lui eroic (si socant) a fost răsplătit de batrana cu o portie de sarmale pentru un an. Daca vreti sa auziti ce a avut de zis dupa, intrati pe wwv.radioșanț.hu
La ora 7.30 un urs polar trecea apele Jiului. Motivul a fost unul socant. Killy era prinsa de o ctranga a unui copac ce statea sa se rupa. Ursul a reusit sa o salveze pe tanara ce nici ea nu stie cum a ajuns acolo. Ce a avut de spus ursul, puteti vedea pe site-ul nostru wwv.radioșanț.hu
La ora 5.78 Mineru a facut un accident cu motorul sau in timp ce se ducea spre Constanta. Martorii spun ca drumul era in constructii dar Mineru era ocupat cu un joc video. Mai multe detalii o sa puteti vedea pe site-ul afisat mai sus.
La ora 4.53 Suck a fost răpit de extraterestrii din Sadova si fortat sa bea doze mari de combustibil. Dupa ce a fost gasit lesinat pe drum, a fost dus la spitalul din Deva unde se afla in stare de coma. Mai multe detalii puteti vedea pe site.
A fost descoperit un nou talent, vânătorii de talente de la Trivialistii au talent l-au descoperit pe SergiuBoss, un scriitor de romane politiste, ce a afirmat faptul ca se va apuca de filme si desene animate. Actorii lui au fost Mieeezu si Kama, doua tinere talente din S-E-ul Pakistanului.
Stirile de azi se încheie, va asteptam si mâine cand aflati daca am fost data in judecata de Croampa pentru ciordeala de emisiune. La revedere.
Melodie de final: Totu-i pe bune la Maruță.
Adevărul.ro

35 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

oh, yay, acum pot muri fericită
(şi acum nu-s ironică, chiar pot muri fericită acum)

| KillMePlease a răspuns (pentru KillMePlease):

acum x3

| anonim_4396 explică (pentru KillMePlease):

Killy mama tu esti?

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

eu sunt
încă vie, din păcate, dar eu sunt

| KamaSutra a răspuns:

Aaaaa
sunt la stiri big grin

| Mieeez666 a răspuns (pentru KamaSutra):

Esti vedeta, esti pregatita sa dai autografe, asa-i? laughing

| KamaSutra a răspuns (pentru Mieeez666):

Uuuu
da,suntlaughing

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru KamaSutra):

Imi dai si mie unul? Vreau unul pe chiloti, pe chilotii tai laughing

| KamaSutra a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

O sa-ti bag pixul...nu, stai ca cine stie la ce te mai gandesti surprise

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru KamaSutra):

Eu sunt de acord, dar fiecare baga ce poate.Eu am ce, tu cum stai? Citeste cartea care o ai la nick si spune-mi cum vrei sa stai laughing

| KamaSutra a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Am citit-o

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru KamaSutra):

Ooo bun, si eu. Vrei sa o punem in practica? laughing

| KamaSutra a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Nu,nu,nu si NU!
Raporteaza acum straight face

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru KamaSutra):

Esti rea, **lacrima, plange**

| SergiuBoss11 a răspuns:

La ora 11:11 SergiuBoss11 se declara indiferent fata de emisiune!

| LePotato a răspuns:

Neata

Mi-a placut cel mai mult partea cu mine big grin

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Da stiu ca nu v-am pus pe toti, dar am rămas fără subiecte + ca am luat si eu ceva din ce am gasit mai nou pe aici. Am mai băgat si de la mine putin. big grin

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

OKthinking

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

Ba pe tine cum te cheamă? Ca de cand am zis ca te întreb, si am uitat.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Era JONY6000 inainte, Dar omnipotentul se potriveste mai bine laughing

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

Ba Jony... Numele pe care îl folosesc oamenii care nu se afla pe TPU.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da de unde atata curiozitate? Irin, daca asta era moartea pasiunii tale.

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

Ce..eram curioasa. Mereu sunt.

| Croampa a răspuns:

Te dau in judecata pentru ca mi-ai furat postul si pentru ca ai adus vorba de defunctul Croampa! straight face

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Iti dau o Katana. Hai, suntem colegi la radioșant, da?

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-i radiosant, e T/A news/ T/A biz! straight face
Am destule katane! big grin

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Ba radiosant e.

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Io-am facut stirile, eu le dau nume! straight face

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Unde scrie? laughing

| Mieeez666 a răspuns:

Lol. laughing

| L1feDRAIN a răspuns:

Te astept si eu maine.
Sper sa fie altfel :X

Răspuns utilizator avertizat
| AtsukoKure a răspuns:

Fain aşe.