| Anonima0000000000 a întrebat:

Sweeterny,Promite-mi ca nu o sa pleci, de pe TPU.

42 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

Te iubeste femeile, Sweeterny.
Porecla pusa de minie...sad

| Anonima0000000000 explică (pentru KillMePlease):

Nu eu tin la el ff mult, pentru ca mi-a luat apararea

| anonim_4396 a răspuns (pentru KillMePlease):

Tu nu mă iubești.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru anonim_4396):

ceau greyn cf?

| Anonima0000000000 explică (pentru AirănMeidăn):

Greyn?

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Anonima0000000000):

hah, da, nu ti-ai dat seama? e putin cam evident

| Anonima0000000000 explică (pentru AirănMeidăn):

EL este greyn?

| FemeiaPisică a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Şi eu mi-am dat seama... Şi am în lista de ignor contul ăsta nou al său şi ăla vechi. Îşi schimbă numele mai ceva cum îşi schimbă Oana Roman chiloţii după ce a născut.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Anonima0000000000):

EL ESTE GREYN!
aka greynocturnis greynovember tot ce vrei

| Anonima0000000000 explică (pentru AirănMeidăn):

De ce nu m-ai zis mai devremeee?

| AirănMeidăn a răspuns (pentru FemeiaPisică):

pai nici nu se chinuie sa-si pastreze "identitatea"
plus dramatizatul si toate alea; normal ca el e

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Anonima0000000000):

nu m-ai intrebat

| anonim_4396 a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Dovezi? laughing

| AirănMeidăn a răspuns (pentru anonim_4396):

toate raspunsurile pe care le-ai dat pana acum

| anonim_4396 a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Wow! Ce dovadă. Ai grijă să nu te faci procuror.

| Anonima0000000000 explică (pentru anonim_4396):

Tu esti?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonima0000000000):

De ce să neg? Vroiam să spun asta dar mai întâi eram curios să văd ce spune Maidăn, să văd dacă și-a mai dezvoltat logica. Am rămas dezamăgit.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru anonim_4396):

da-mi un motiv pentru care raspunsurile tale nu sunt o dovada. daca chiar voiai sa nu afle nimeni, te comportai altfel, eventual renuntai la diacritice si la a fi o dramaqueen in ciuda faptului ca esti baiat, nu-i asa, laurentiu? dar asa esti tu, iti place sa fii victima si sa atragi "privirile" tuturor asupra ta macar in mediul virtual, ca parca irl erai timid, am dreptate?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonima0000000000):

Cât despre Blue mi-am dat seama abia acum cine e. Madara. Îmi spune că îmi schimb eu numele? Pe GreyN niciodata nu l-am schimbat doar că la acel N am adăugat niște lucruri. Dar pe ea o văd mereu cu alt nume acum nici nu știu cine era. Și am căzut de comun acord să îmi dea ignore.

| Anonima0000000000 explică (pentru anonim_4396):

De ce? de ce am aflat acum, cand chiar o sa pleci? stii ca eu tin ff mult la tine si numai tu ma cunosti in adevaratul sens al cuvantului

| anonim_4396 a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Păi nu voiam. Dar treaba mea. Crezi că mă intimidezi cumva? laughing Mai mult mă amuzi Anca.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonima0000000000):

De ce? Ca să mă distrez un pic. Și să observ anumite lucruri. Cine crede că nu puteam să îmi fac un cont cu unu'cu gel pe cap și să mă comport ca un cocalar se înșală. Scopul meu nu a fost să nu își dea nimeni seama.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru anonim_4396):

huu, autism speaks
daca nu voiai, atunci de ce te oftici cand iti spun cine esti? nu incerc sa te intimidez, incerc doar sa dramatizez totul la fel de mult ca tine si sa tratez lucrurile astea cu aceeasi seriozitate
in concluzie, tu te amuzi

| FemeiaPisică a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Nu văd ce scrie ăla, dar văd ce scrii tu. Presupun că neagă cine este, nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Ai păreri. Nu m-am ofticat deloc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AirănMeidăn):

"EL ESTE GREYN!"
Eu ți-am mai spus că obsesia asta față de persoana mea și față de ceea ce fac eu este în zadar. Este treaba mea ceea ce fac și cum sunt. Este timpul să îți găsești alte obsesii. Mie nu îmi mai pasă de părerile tale idioatewinking

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru DogMX):

laughing Da omule, știu. Am fost un tip malefic! V-am străpuns sufletele cu tristețe și dezamăgire!

| KillMePlease a răspuns (pentru Anonima0000000000):

Eu cred ca nu ar trebui sa-ti ia cineva apararea neaparat.
Mie-mi place sa fiu pe cont propriu, daca-mi ia cineva apararea ma simt slaba.

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

Si ce daca?
De parca pe mine m-ar iubi cineva, ma resemnez si eu...

| FemeiaPisică a răspuns:

Cine mai este şi asta? Altă fană a bomboanelor şi acadelelor?

| Anonima0000000000 explică (pentru FemeiaPisică):

Te rog eu taci...

| FemeiaPisică a răspuns (pentru Anonima0000000000):

Doar te-am întrebat, nepoliticoaso. Eu tac, mă auzi că vorbesc?

| Anonima0000000000 explică (pentru FemeiaPisică):

Ioi stai ce ai, de ai sarit asa?

| FemeiaPisică a răspuns (pentru Anonima0000000000):

M-ai văzut cumva că am sărit de pe scaun? Am văzut un reply de la tine adresată acestui utilizator aici. Este băiat, corect? Îl am la ignor după cum observ. Mi-ai stricat şi tu ziua, bravo.

| Anonima0000000000 explică (pentru FemeiaPisică):

Nu,este de treaba si imi cer scuze personal date te-as jignitkiss*

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonima0000000000):

Nu știu de ce Blue mă are la ignore nici nu o știu dar după cum se comportă, ca un copil, se prea poate să o fii deranjat niște comentarii nevinovate tomai din lipsă de minte.
Eu nu o mai pot da înapoi în ceea ce mă privește.

| Anonima0000000000 explică (pentru anonim_4396):

EE las-o te rog ramani aici esti, sigurul care s-a purtat asa de dragut cu mine si iti multumesc ff mult pentru asta ramaii.......nici nu mai stiu sa scriu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu plec din țară...

| Anonima0000000000 explică (pentru anonim_4396):

Uf dar o sa mai intrii nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonima0000000000):

O să îmi șterg contul.

| Anonima0000000000 explică (pentru anonim_4396):

Nu hai mai