| chiftelutacrocanta a întrebat:

Te-ai izbit vreodata de unul dintre peretii casei tale numai de aceea ca erai fericit?

6 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Am făcut-o dar nu de fericire.

| Mayhem666 a răspuns:

De pereti nu m-am lovit, dar am dat cu capul de tocul usii de multe ori, dar nu din cauza ca as fi cine stie ce om inalt, ci din cauza ca o data am fost fericit, nu mai stiu de ce, si cand am trecut peste pragul usii am simtit nevoia sa sar de fericire, fara sa imi dau seama ca o sa dau cu capul de toc, si asta mi s-a intamplat de multe ori, si de fiecare data uitam ca tocul usii e acolo laughing

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.
Azi de dimineata am fost asa de fericita ca e luni si ca trebuie sa merg la scoala, incat nici usa n-am mai nimerit-o.

| GreenVoid a răspuns:

Nu.Ma izbeam numa dimineata la 6 inainte de scoala.

| ℛąin a răspuns:

Da, dar ori de nebună, ori că eram tristă, dar de fericire, nu.