| Viciøus a întrebat:

Te vad, stiu ce faci, stiu cand esti rau, stiu cand esti bun. Nu, nu sunt Mos Craciun.
Sunt Mos Nicolae!
Ce parere ai despre asta?

20 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Ă, deocamdată pot să spun că nu este un post ocazional, pentru că divulgaritatea umanistică a unui om s-ar putea retuşa pe un blastom al nonşalanţei nonconformistice intru Jean Calvin. Numai că această republistică interumană s-ar putea repudia pe un anumit tronson umanitar. Aş vrea ca totul, în această zi a unui prohod pe care divinitatea interumană se putea codifica o impartăşanie pură, s-ar putea restructura pe un anumit disconfort plurirenascentistic umanitar. Eu am venit ca să confirm, sunt într-o urbanistică, într-o cazuistică medicală a unui univers transvers şi am luat această împărtăşanie într-un situs inversus, într-un nonşalant subunivers intru Jean Calvin. Si nu stiu dacă dumneavoastră aveţi pledoaria ca să imi oferiţi această continenţă parasinusoidală pe care niciodată acest univers situs inversus s-ar putea reconstitui.

Răspuns utilizator avertizat
| єχcєєℓ a răspuns:

Imi aduci ceva anul asta? Ca sa stiu daca sa imi mai cumpar niste ghete...

| Viciøus explică (pentru єχcєєℓ):

2 perechi de ghete planuiam.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Mi se parea mie ca ma urmareste cineva! Spionule, stau la panda cu pusca daca te mai vad trag!

| Neverwas a răspuns:

N-ai nici o dovadă! Nici una, mă auzi?
Xenia aka Neverwas e mai dreaptă decât şoselele României!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*facepalm*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și eu care speram că ești Iepurașul de Paște sad

| Lαrisα a răspuns:

Serios? Acum ce fac? smug

| Viciøus explică (pentru Lαrisα):

Degetica?

| Lαrisα a răspuns (pentru Viciøus):

Mănânc. Ştiam că minţi! Nu există Moş Nicolae! crying

| Viciøus explică (pentru Lαrisα):

Minti.

| Lαrisα a răspuns (pentru Viciøus):

Nu mint. tongue

| Allєє a răspuns:

Nu am nici o parere. Hahhahahah te-am facut ma. Ma-ta stie ce faci?!

| Viciøus explică (pentru Allєє):

Normal ca stie cum sa nu stie.
*o cheama pe mama in camera*
*mama se uita la ce ai zis*
*mama iti zice doua de dulce*
Vezi ca stie?

| iorgalorena a răspuns:

Nu zic ca nu esti mos nicolae dar eu zic ca esti mos nicolae wolfblood care foloseste yolas