| Glumet a întrebat:

Toamna se numara bobocii.Corect?

7 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Nu te-aş putea contrazice, atotştiutorule.

| OnuOnulică a răspuns:

Ai terorizat categoria asta băi Glumețule, mai lasă și pe alții.

| Glumet explică (pentru OnuOnulică):

Dar ce, te tin eu de mana sa nu scrii?

| Neverwas a răspuns:

Să nici nu aud de boboci!
Generația de anul ăsta e de-a dreptul retardată, sau cel puțin cea din liceul meu!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Neverwas):

Să îi vezi pe cei din liceul meu... Alaltăieri o fată arăta cu degetul înspre mine și urla tare către o altă fată. "Uite-l și pe ăsta! Ui la el!"(ambele sunt niște cunoștințe din generală) Deci așa ceva, absolut incredibil... Nu știam că există persoane care reacționează așa când văd un simplu om mergând înspre clasa lui, mai ales când sunt de față cu vreo alți 20 de inși.

| TruewordxD a răspuns:

Boboci cu drept de vot.Am avut un coleg in clasa, avea 17 ani si era clasa a 8-a.

| MVRARIVM a răspuns:

Ca intentie ar fi corect...Dar sunt nenumarati boboci pe Pamant. L-ar apuca primavara pe cel ar incepe sa-i numere. Eu nu as numara ceva nenumarat. Ba, esti nebun!? Cre' ca bobocii astia sunt infiniti. Cine dracu' a inventat proverbu' asta fratilor?