| chiftelutacrocanta a întrebat:

Tu ai momente cand iti fixezi privirea pe un obiect si te indrepti razand in fuga catre el sa il prinzi si sa il scuturi?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Doar sa o fixez.

14 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Incerc sa-mi dau seama daca faci misto sau chiar e starea ta naturala

| Violleta2022 a răspuns:

Imi imaginez ceea ce ai scris tu si nu vad decat un diliu care ar putea face asta!

| Mayhem666 a răspuns:

Doar imi fixez privirea pe ceva, nu si fug sau rad, desi o data mi-am fixat privirea pe fosta pisica si m-am apropiat incet, apoi am inceput sa alerg, ca sa o prind, dar a fugit, oricum eram ceva mai micut, asta s-a intamplat acum 2 ani laughing

| Florentina9210 a răspuns:

N-am probleme psihice sa inteleg aceasta intrebare.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Tu esti cel care ar trebui scuturat bine poate te mai trezesti. Iar aia care au lasat poarta deschisa ar trebui dati cu capul de pereti.

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu te supara, dar am o curiozitate: Fumezi ceva iarba? Alta explicație pentru întrebările puse de tine nu gasesc.

Răspuns utilizator avertizat
| justanotheruser99 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Ma bucura faptul ca inspiratia ta nu se datorează consumului de diferite substanțe.
Insa e foarte interesant modul tau de gândire. Ce te face sa crezi ca oamenii trăiesc intre acești pereți imaginari?

Răspuns utilizator avertizat
| justanotheruser99 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Îmi place cum suna ultima fraza. Destul de motivational. happy

Răspuns utilizator avertizat
| justanotheruser99 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Nu, pereții mei sunt albi. big grin

| Dontsaygoodbye a răspuns:

Doar fixez, atât.

| GamingLiviu2000 a răspuns:

Omfg ar trebui sa pleci la.doctor daca faci asta.Eu doar pot sa fixez sa fiu atent la acel obiect sa ma uit la el si pur si simplu sa ma pierd in ginduri si sa nu observ alte lucruri din jur