NOname
| NOname a întrebat:

Tu ce vrei sa te faci cand o sa fii mare?

Răspuns Câştigător
| FuckOnCocaine a răspuns:

Vreau să fiu din nou mică.

239 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Păi eu vreau să fac animaţie 3D, pentru căăă- *vede categoria*
Vreau să mă fac masturbator de cămile, ca mama şi ca tata. Am visat de mică să fiu masturbator de cămile. Masculii sunt uşor de mulţumit, da' la femele bagi mâna pân' la cot şi tot n-au orgasm ale dracul... cred că rămân la animaţie 3D.

NOname
| NOname explică:

FuckOnCocaineakaNăsucAlb, eu îţi mulţumesc! Mi-a plăcut foarte mult răspunsul tău (şi nu numai mie). Foarte original, adevărat, şi nu în ultimul rând, amuzant.
O zi făină!

| Bogdanux a răspuns:

Aviator...imi plac parasutele mult smug.

| Bya132 a răspuns:

Vânzătoare de sifon.

| Kazimir a răspuns:

Vreau sa fiu o motocositoare cu 7 viteze... imi place mirosul de iarba proaspat taiata happy

| giuly a răspuns:

Copil.

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

O sa ma fac praf...

| Sconcsiş a răspuns:

Pensionar

| LoL a răspuns:

Mi ar placea sa fiu fotografa...neah mai bine regizor...

app @Gogu *aleluia* ai dat si tu un raspuns inteligent de cand esti pe TPU

| LoL a răspuns:

P.S. @NOname tu ce esti? sau ce doresti sa fi in viitor? scuze daca sunt prea bagacioasa...dar na asta e

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Când o să asigure un viitor societatea română, atunci mai vorbim!
Pa, pa.

| Pralină a răspuns:

Apucată...ăăăăă voiam sa zic avocată D_D

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Cand o sa fiu male vreau sa fiu plintesa!

| RockaruL a răspuns:

Rocker...Evident! Ops! Sunt deja Rocker, asta inseamna ca am crescutsmug?

| VacutzaRoscata a răspuns:

Eu vreau sa vand prezervative folosite la juma de pret smug

| Serena1993 a răspuns:

Vanzatoare la sexshop

| sabilopod a răspuns:

Hmmm...presedinte.

| Tourniquet a răspuns:

Vreau sa ma fac dentista! day dreaming

| pwp a răspuns:

Fotbalista love struck

| DudaYeah a răspuns:

Eu cand o fiu male, vreau sa fiu musafil! laughing

| Dumnezău a răspuns:

Raspuns de T/A: Dorel/Gogu

Raspuns serios: scriitor(mi-ar placea sa ajung cat mai cunoscut posibil si sa fac cinste tarii mele), scenarist, avocat sau actor. big grin

| Loome a răspuns:

Păi, programator/regizor/tipa cu efecte în filme.

| MiHaI a răspuns:

Pedofil ca sa imi amintesc de copilarie

Răspuns utilizator avertizat
| CautNume a răspuns:

Userul anului pe TPU

| Reew a răspuns:

Eu cand o sa fiu mare, ma fac tractorista

| DrunkShepp a răspuns:

Vreau sa fiu ...mare da mi-a luat cam o ora sau doua sa-mi dau seama dar am reusit.