| chiftelutacrocanta a întrebat:

Tu te simti inchis intre patru pereti sau esti constient ca peretii sunt doar niste limite matematice aflate doar in creierul tau? Eu obisnuiesc sa frec peretii seara, tu?

29 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu.

Răspuns utilizator avertizat
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Eu rup pc-ul in doua si nu ma intereseaza cei patru pereti nici nu ma gandesc la ei

Răspuns utilizator avertizat
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Nu am de ce sa ma simt inchis e frig si imi plac jocurile pc, cateva seriale sau putine filme bune cand apar. Am cu ce sa-mi pierd timpul. Daca eram intr-o tara tropicala atunci da innebuneam sau la puscarie(sa fie pe pustiu). Acum pe iarna asta friguroasa e foarte bine

| August99 a răspuns:

Eu nu frec peretii ca se duce vopseaua

| Bia098 a răspuns:

Nimic nu are limite.