| anonim_4396 a întrebat:

Unii oameni imi spun ca eu seman la faţă cu Nicolae Guţă.Să mă bucur?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce sa te bucuri? Iti place Gută?

| Pricked a răspuns:

Zi mersi că nu semeni la abdomen cu Salam.

| RAY a răspuns:

Nu ti somn?

| RAY a răspuns:

Da,imi cade ochii in gura

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi da, ala e plin de bani, un copil in plus crezi ca mai conteaza pentru el? la cîti copii are el cu amantele, le a uitat numarul si amantelor, si copiilor, deci fii fericit ca ai un "tată" celebru.

| J0B0MAT a răspuns:

Nibuuunuli cari eştii tu nibuun.

| DoarBogdan a răspuns (pentru J0B0MAT):

De la mine pentru RєinA, se stie!

| Kaℓi a răspuns:

Degeaba, daca nu si canti ca el, adica precum o privighetoare big grin

| WaterDrop a răspuns:

Oh chifteluta, iar nu ai somn laughing. Spune`le ca Guta a avut la viata lui mai multe femei ca ei, si bani.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai daca esti fanul lui atunci poti sate bucuri dar nu cred ca unii oameni ti-au spus asta ca pe un compliment.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Daca esti fan. Da. daca nu. cine stie poate esti copilul lui

| UzOm a răspuns:

Mie multi imi spun ca am **** cat a unui cal. Invidia asta.

Răspuns utilizator avertizat