| SuckTheGod a întrebat:

Urasc cainii.

Azi am mers in parc cu prietena si cu cainele ei, a fost ca in filme, a zis sa stau cu, cainele pana merge la magazin (cainele ala nu ma place, nici eu pe el, e extraterestru are limba albastra, e urat) si eu normal ca nu m-am uitat dupa caine si a disparut, apoi a venit prietena si mi-a facut un scandal ca nu stiam pe unde sa fug de acolo, ne calmam si mergem spre casa... cainele era acasa, e diabolic.

Cum fac sa scap de caine?

40 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Îl mituieşti, băăăi.

| VibeTrix a răspuns:

Haha. laughing) Si eu am mers in parc si era un ciobanesc dala.dar era pui...Eu mergeam frumos spre el sa il iau in brate, sa-l iubibibibbiiiii ododoooo si el m-a muscat atat de tare! Doamneeeee

| SuckTheGod explică (pentru VibeTrix):

Looool! rolling on the floor))))))))vai ca mooor, omg, laughing)))))))iubibibibibiiiii

| VibeTrix a răspuns (pentru SuckTheGod):

laughing)))))))))) odododoooo, iubbbiiiibiiii laughing

| SuckTheGod explică (pentru VibeTrix):

Si de unde te-a muscat? laughing))))))))))mooooooooor

| VibeTrix a răspuns (pentru SuckTheGod):

In C*R laughing) In picior ma rolling on the floor moooooooooooooooooor, nu mai pot vorbi paaaaa

| SuckTheGod explică (pentru VibeTrix):

Da ce c*r ai facut... looollaughing))))))

| VibeTrix a răspuns (pentru SuckTheGod):

laughing))))) Nu-s eu in poza. Sa stii. tongue laughing)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eutana...straight face câinele vede in interiorul sufletului unui om, nu e de mirare ca a fugit de tine.

| SuckTheGod explică (pentru anonim_4396):

Mda... am stiut eu ca oamenii cu suflet bun au puricilaughing))

| anonim_4396 a răspuns (pentru SuckTheGod):

Si de aia, nici unul dintre noi nu are purici, sadicule.

| SuckTheGod explică (pentru anonim_4396):

Hai sa ne batem cu pernelaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru SuckTheGod):

Hai, stai sa mă duc sa iau niste pietre sa umplu...aaa, adica, da hai sa ne batem.

| SuckTheGod explică (pentru anonim_4396):

No vezi ce nenorocita esti? laughing) ca de-ti dau una te plictisesti in aerlaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru SuckTheGod):

Nu ai da intr-o fata. Sau intr-un drac daca e vorba de mine. laughing

| SuckTheGod explică (pentru anonim_4396):

Te bat din cuvinte, nu o sa-ti mai revii niciodatalaughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru SuckTheGod):

Cuvintele nu ma afectează, am caracter de piatra. laughing

| SuckTheGod explică (pentru anonim_4396):

Piatra se spargelaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru SuckTheGod):

La mine sunt doua straturi de piatra. Na, carapace de testoasa. Sparge-o si pe aia. laughing

| SuckTheGod explică (pentru anonim_4396):

Pe aia fac treaba mica si aia marelaughing))

| anonim_4396 a răspuns (pentru SuckTheGod):

Tot nu se sparge asa ca degeaba. laughing

| SuckTheGod explică (pentru anonim_4396):

Lasa ca se împutelaughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru SuckTheGod):

Se spala. La ploaie, ca naiba pune mana pe ea dupa ce ti-ai lăsat tu toxinele. Sa inteleg ca ti-ai marcat teritoriul? 1. Harrr ca e a mea 2 Caine ce esti, a stai, te ursti pe tine acum. :]]

| SuckTheGod explică (pentru anonim_4396):

Nu ma urasc ca sunt prea frumos si prea destepthappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru SuckTheGod):

Egoistule. Si mai zici de aia cu extraterestrii. laughing

| SuckTheGod explică (pentru anonim_4396):

Sunt doar narcisistlaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru SuckTheGod):

Măcar recunosti. :]] Imi si imaginez cum se simte oglinda ta. laughing saracuta.

| SuckTheGod explică (pentru anonim_4396):

Toata lumea ma admira, sunt cel mai frumos si destept barbatlaughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru SuckTheGod):

Care lume? thinking Ce întrebare grea ti-am pus. laughing

| SuckTheGod explică (pentru anonim_4396):

Universul... chiar si tulaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru SuckTheGod):

Eu? Eu.laughing tooocmai eu laughing eu nu vad special vreun om.

| SuckTheGod explică (pentru anonim_4396):

Vreun om nu... dar pe zeu dalaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru SuckTheGod):

Cred in zei, dar nu in TENTATIVE de zei. laughing))

| SuckTheGod explică (pentru anonim_4396):

crying nu ma mai joc cu tinecrying eu am incercat sa ne intelegem si tu... crying

| anonim_4396 a răspuns (pentru SuckTheGod):

Ce ai încercat tu mă? Ziua cand noi o sa ne intelegem...e, atunci te voi crede ca esti zeu.

| SuckTheGod explică (pentru anonim_4396):

crying eu mereu am vrut sa fim prietenisad

| anonim_4396 a răspuns (pentru SuckTheGod):

Inteleg...hai vino sa plângi pe umărul meu. Vezi poate mă injunghii pe la spate.

| SuckTheGod explică (pentru anonim_4396):

Nu te injunghii

>big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru SuckTheGod):

Biiineeee thinking Atunci hai si plângi ca Daisy e aici laughing

| SweetMinion a răspuns:

Bine faca ca nu te place, ma mir ca nu a facut si pipi pe tine inainte sa plece laughing