| LetyPayne a întrebat:

Va pare bine ca a inceput scoala?

15 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.se poate spune si asa
http://dielaughingtoday.com/......school.jpg

| lalalalallll a răspuns:

Da.
Dar m-am obișnuit să mă trezesc la orele 10-13.Acum trebuie să mă trezesc la 7.6, în cazul în care fac duș.Dar azi ne-a lăsat să facem ce vrem în sala de sport și ne-a plătit mâncarea de l a cantină day dreaming

| Ţepeşu a răspuns:

O stai ca vine *merge la baie si vomita*.

| Ţepeşu a răspuns:

Scuze, dar intrebarea ta contine Continut obscen/ilegal.*vrea sa raporteze, dar nu poate*

| RockaruL a răspuns:

Radiez de fericire atat de tare ca atunci cand ma uit in oglinda mi-e cald...

| Trinitas a răspuns:

Da!

Cum imi pare bine cand se imbata vecinu' de la 2 si o arde pe manele. straight face

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Mie da ca si asa nu ma duc!

| EVERYBODY a răspuns:

Mă duc să mă c4c.

| NumePublicAnonim a răspuns:

50%-normaaal! SUNT BOBOACA IN LICEU!
50%-MI-E DOR DE VACANTAAAAA!

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

ce ma ienerveaza chestia asta rolling on the floor

| Gandăr a răspuns:

Sunt în extaz. 0_0

| totGumã a răspuns:

Ce intrebare!laughing

| diaηα a răspuns:

Vezi sa nu raised eyebrows
Ma iriita faptul ca maine trebuie sa ma trezesc la 7 straight face

| Claudiw a răspuns:

Nu mai pot de fericire. laughing

| Deathx a răspuns:

Nu x.X