| LaughingKarima a întrebat:

Vand bani! Doar astazi puteti avea 1 leu la pretul incredibil de 200$! Iar daca sunati acum, si doar acum! Primiti 5 bani cadou!

Ce faceti T/A? Unde sunt toti mostruletii mei pufosi?

Răspuns Câştigător
| niki1003 a răspuns:

Si asta nu e totul. doar cu 999.99 $ primiti noul telefon Samsung galaxy s 16! dar si asta nu e totul. il puteti lua in rate si sa va lasati copii infometati. dar si asta nu e totul, sotia va incepe sa se certe cu voi, dar si asta nu e totul, veti avea dureri de cap dar si asta nu e totul. ratele se vor mari si cind le veti vedea o sa aveti parte de un infarct.dar asta nu e totul. cumparati acum noul Samsung galaxy s 16 la incredibilul pret de 999.99$. dar si asta nu e totul. doar pentru cei care iL comanda primii, incredibilul Samsung galaxy s 16 la pret de 999.90$. SI ASTA NU E TOTUL!

25 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Stai să vină popii să-ţi sfinţească afacerea, să-ţi meargă mai bine. Poate le ceri şi nişte sfaturi de marketing, ei au deja experienţă în vânzarea nimicului şi a iluziilor.

NOname
| NOname a răspuns:

De exemplu, ai putea să vinzi leul sfinţit sau frecat de ceva moaşte sau de termopane cu Boca...
Sigur succesul ţi-e garantat. smug

| Pricked a răspuns:

What time is it?
TELESHOPING TIME yaaaas

| LePotato a răspuns:

Heeeelllo

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Aici sunt pufoasa mea.App, te-am vazut pe fb, esti asa buna ca te-as servi la desert cu frisca deasupra laughing

| LaughingKarima explică (pentru FABULOSUL6000):

Ma sperii, nu stiu de ce, dar o faci.

| Suck a răspuns:

Dă şi mie 3 lei pe caiet. Ce faci fă bunoaco? Eu îs pe la psihiatrie, sunt tare amuzanți ăştia de aici.

| LaughingKarima explică (pentru Suck):

Bine fac, raspund si eu mai tarziu pe aici, ca divele laughing vai de tine, dar cum de ai ajuns la psihiatrie? aproape ca imi e mila happy

| Suck a răspuns (pentru LaughingKarima):

Hai să-ți trag un mozol aşa ca pe vremuri.

| LaughingKarima explică (pentru Suck):

Nu mersi, sunt cam bolnavioara acum si nu vreau sa te imbolnavesti si tu tongue dar o imbratisare merge happy

| Suck a răspuns (pentru LaughingKarima):

Ohh....hai că şi o pupă merge kiss în sfârşit un user drag mielaughing

| LaughingKarima explică (pentru Suck):

Bine,bine,merge si un pupic kiss dar cu ceilalti cum ramane? Sau ei sunt doar de ornament? laughing

| Suck a răspuns (pentru LaughingKarima):

Se pare ca a avut loc o lupta...sunt printre putinii supravietuitorilaughing şi cum te mai simti? Ce-ai mai facut?

| LaughingKarima explică (pentru Suck):

Bine ca nu am fost, muream sigur.
Pai, de simtit ma simt asa si asa, de facut am facut multe : m-am intors la scoala dupa ce nu m-am dus cateva luni, am fost la 2 nunti, ai mei au divortat deci am fost si eu cu ei ca sa zic cu cine as vrea sa stau, si m-am lasat de skateboard. Tu?

| dragosbogdan001 a răspuns:

Am gasit o oferta mai buna, la "Schimb valutar"! Imi da 4 pentru un dolar! Iti vine sa crezi?

| LaughingKarima explică (pentru dragosbogdan001):

Tie oricum nu iti faceam cadou aia 5 bani! no talking

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru LaughingKarima):

Aia de la schimb valuatar au cadou 6 bani! Accepta adevarul, iti fura clientii.

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru LaughingKarima):

Mai bine renunti la afacere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine, dar e cu schimb.
Eu vand -tu cumperi.
Ia zi, cat dai?

| LaughingKarima explică (pentru anonim_4396):

Stai ce? Hold on, incep sa devin confuza.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaughingKarima):

Deci, iti dau un leu si tu imi dai 200$.
Ai inteles acum?

| L1feDRAIN a răspuns:

Cumpar 2 ruble.

Monstruletii au pierit, blana am vindut-o pe o batista noua si inca ceva:
Tu erai pe fotografia aia care ai pus-o "ieri"? Cum se ling 2...

| DonaldTrump a răspuns:

I-am deportat eu pe toti devil Acum am destul spatiu sa plantez cartofi pe categoria asta si sa ma imbogatesc.

| LaughingKarima explică (pentru DonaldTrump):

Si tu ma sperii, dar de tine imi place deci e ok;-*