| Anonim69 a întrebat:

VDS[valentines day sucks]Cine se alatura?

Răspuns Câştigător
| unknown3243 a răspuns:

Eu cine are nevoie de valentines day? Te poti giugiuli oricand.

36 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

*ridica o mana sus*

Sunt de-al vostru.Fu**VD
Sorry pentru cei pentru,dar nah nu imi place,parerea mea. Puteti sari cu stupizi dar sincer nu cred ca aveti de ce,daca voua va place nu trebuie sa ne placa si noua,si noua chiar nu ne place si in plus ce obtineti in schimb? aici venim sa ne spunem parerea, daca toti am avea aceeasi parere ce s-ar alege din TPU? Ma rog, treaba voastra.

| Flav a răspuns:

Ce e aia?

| AliceInMordor a răspuns:

Si euuu...

Răspuns utilizator avertizat
| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Eu!
Deci mi se pare aiurea ziua asta!:]
Byewave

| Deea03 a răspuns:

Da da. Me too.

| Cereala a răspuns:

YO eu aici prezent

| VecinaDeLa3 a răspuns:

Da, vreau si eu...m-am saturat de atata dragalasenie comerciala.

| Valiku a răspuns:

Eu(adica uita-te la numele meu).

| xAvrilx a răspuns:

Intru \m/.
Funda?laughing
stiu ca ii stupida faza cu "funda" da basescu ia 25% din funde:-s.

| JustMelavJustMe a răspuns:

Pai cred ca da!

| Annitu a răspuns:

Poţi conta pe mine.

| Papusicaaaaaa12321 a răspuns:

Sunt de partea tawinking

| theorizer a răspuns:

*ezita*
big grin asta e de rau?

| Mariinaa a răspuns:

I'm in, contati pe mine!rolling on the floor

| Geeeo21 a răspuns:

Ma alatur cu mare drag! Ziua asta e o pierdere de timpbig grin

| SẁėĕťŷĿøVvë a răspuns:

Si eu vreau

| Sellak a răspuns:

Conteaza pe minetongue

| Doodă a răspuns:

Eu.
Mereu de valentines day am numai ghinion.
Azi am mers la librărie să imi iau o culegere care ne trebuia la mate, şi am intarziat la ora de engleză... Ce s-a întâmplat?
Am luat 4 pentru. că am intârziat juma` de oră şi profa a crezut că chiulisem...

| Deea :x a răspuns:

Sunt de-a ta!

| yellowalien a răspuns:

Spunea cineva odata "De Valentine's Day mi-e asa de greata/ Ca numai cu lamaie imi revin la viata" laughing Maaare dreptate mai aveahee hee

| qasdfghjklp a răspuns:

Si eu ma alatur voua.happywinking

| AngelaZero a răspuns:

Ma alatur. pot sta cu "blonda mea buna la rece" oricand big grin

| Aiicha a răspuns:

Si eu! Mi se pare o sarbatoare inutila. Iubirea se sarbatoreste in fiecare zi.E doar o sarbatoare comerciala, inventata doar pentru cheltuit banii.

| DamnedShadow a răspuns:

Chiar asta am scris ieri la status laughing desigur ca intru si eu.

| xxxxxxxx a răspuns:

Mai bine fa ceva pe facebook da oricum sa stii cas alaturi de tinewinking

| XxSweetDreamxX a răspuns:

Eu cu siguranta ma alatur.E o porcarie cu sarbatorile astea stupide.

| usy313 a răspuns:

Ma bag love struck happy

| Alexxa10 a răspuns:

Vai ce bine ma simt! love struck nu sunt sigura... Ma alatur clar devil