| suităr a întrebat:

Voi aveți obsesii?
Dacă da, cum ați descoperit-o?

Obsesia mea cu Dragonball a inceput acum 3 luni când il dădea pe Animax. big grin Mă speriam de el când eram mică, așa că aveam ocazia perfectă de a descoperii o mică parte din mine

23 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Uite adevarul! Obsesia mea adevarata e sa o fac pe sora mea sa planga sau sa tipe(ambele sunt bine venite)Inca de mica de la 3 anisori mici si lati o faceam sa planga tragand-o de par acum am alte mijloaceee.Nu glumesc!

| suităr explică (pentru єχcєєℓ):

Părcă tot pisicile imi plac.

Da' șiăsta e drăguț :3

| єχcєєℓ a răspuns (pentru suităr):

Și mie îmi plac pisicile dar uite ce adorabil e
puppy dog eyes

| suităr explică (pentru єχcєєℓ):

No,aci' ai dreptate.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru suităr):

Merit un premiu?
no talking

| Naяutσ a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Asta e de 1000 de ori mai dragut decat catelul ala lenes!

http://31.media.tumblr.com/tumblr_lzprpvz2Sb1qfjjglo1_250.gif

| suităr explică (pentru Naяutσ):

E eglitate... după mine laughing

| suităr explică (pentru єχcєєℓ):

Să văd daca am priceput: obsesia ta este legată de câței?hee hee

| Naяutσ a răspuns (pentru suităr):

Uite video-ul intreg! Spune si tu. nu-i adorabilaa? :o3

http://www.youtube.com/watch?v=8fwXeBCMrT4

| єχcєєℓ a răspuns (pentru suităr):

Animale.În special pisicuțe și căței.

| ww2Totenkopf a răspuns:

Sunt obsedat de nazism.Mi-am descoperit obsesia pe la 7-8 ani, cand am vazut un documentar cu al doilea razboi mondial.

| Naяutσ a răspuns:

Obsesia mea e sa ma uit la hentai.

Excii mi-a luminat cale!

Sunt un om mai bun de-atunci!

| Neverwas a răspuns:

Obsesile mele: Yakitory, jeleuri gumate, pisicorni, Chuck Norrisu' lu' Emonem, T/A.

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Inuyasha ♥♥♥. Si cred ca am o obsesie si pentru desene si taiat fiindca de fiecare data cand sunt fericita,trista sau mai stiu eu ce fac chestiile astea. Si muzica,ascult muzica si cand sunt in baie, afara, in casa, inainte de culcaremcand trebuie sa dorm, si acum ascult muzica happy. Si anime-urile de orice fel big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt obsedat de propria-mi persoana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Obsesiile mele sunt mai neobisnuite, stii tu laughing

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Am mai multe.

Nu pot sta o zii fara cafea sau ciocolata.
Sunt obsedata de Naruto, mai exact de Sasuke
Sunt obsedata de Tumblr
Obsedata sa castig cana aia
Obsedata de sare, nu mananc nimic nesarat.
Obsedata sa ascult muzica seara la casti.
Si lista poate continua...

| Mokaxoxo a răspuns:

Obsesia mea e anime-urile.Am descoperit-o cu 4 ani in urma, in clasa a3a...primul anime privit a fost Inuyasha.Anime-ul meu preferat e Death note.

| Dippa a răspuns:

Internetul,cred thinking