| SergiuBoss11 a întrebat:

Voi aveti frigider acasa?

24 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Frigiderul meu e mereu pe drumuri.

| raMLesS a răspuns:

Numai un copilaş ar pune întrebarea asta, bă copile mai mult de 12 ani nu ai băă laughing rolling on the floor rolling on the floor

| PedoBarbie a răspuns:

Aoleu! Mi-au uitat amantul în frigider. Ce fac cu scheletul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Ne tinem mancarea in buzunarele de la pantaloni.

| SergiuBoss11 explică (pentru anonim_4396):

Si nu se strica?

| anonim_4396 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

A,ba da.
Dar cine mai tine cont? oh go on

| SergiuBoss11 explică (pentru anonim_4396):

Pai daca un hot baga mana la mine in buzunar si ia mancarea stricata? i se face rau si ma reclama la politiesad

| anonim_4396 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Meh,dincolo era mai ieftin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu frigider urmărit casă când plecat de liliac pe mesteacăn pomâiieri de mentă pe sare în frunze de dinte pe cercel de arat pe ajuns.

| SergiuBoss11 explică (pentru anonim_4396):

Acum totul e clar!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu sar casa cand pisica mananca elicele unui elicopter deasupra bazinului unei piscini cu broaste raioase de un verde smarald furat din tarile de departe alaturi de vis-a-vis.

De asta ce mai zici? :p

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Zic bine. happy

| SergiuBoss11 explică (pentru anonim_4396):

Exact! soarele pe mesteacan suge gargaunele marii care creste in pantecele unui iepure cu chiftea amara care smecta pe ceafa omizii cu 3 picioare galbene de la piatra dolofana perpelita pe soba de lemn

| anonim_4396 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Mă bucur că te-am lămurit.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

A,da?
Ca eu nu.
M-am chinuit cam 2 min sa scriu raspunsul ala si tot nu se compara cu unu de al tau.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Aha, si eu tot la fel ziceam.

| SergiuBoss11 explică (pentru anonim_4396):

Sunt expert la jocurile ilogice! ar trebui sa avem un battle muritorule!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mă flatezi. blushing

| anonim_4396 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Mi-e lene acum, așteaptă până îs în toane mai bune. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

O-ho, si inca cum.
N-am mai intalnit persoane care sa scrie cu non-sens.
Si nici n-am mai intalnit prosti care desi stiau ca nu o sa inteleaga raspunsurile tale, tot citeau straight face.

| SergiuBoss11 explică (pentru anonim_4396):

Mi-e ca atunci cand voi obtine victoria iti voi eradica si existenta.Esti un adversar vrednicsurprise, astept cu neradare lupta noastra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu tin mancarea in beci.

e la moda

| EqInOx a răspuns:

Aaaaaa.Lasa ca ti-am dejucat planul. Vrei sa ma jefuiesti.De aia intrebi tu daca am eu frigider. Nu. Nu am frigider. Mancarea o tin in cusca cainelui meu cyborg