| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce ati visat aseară? Eu am visat ca ma jucam cu o fata cu niste papusi. laughing Da aveam multe papusi. thinking

36 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

N-am idee ce-am visat, încă nu-mi vine să cred că nu dorm la 11:35.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Dar cum ne-ai onorat cu prezenta qulangiule. :]]
Stai, 11:35 dimineata?

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Voiam să văd ce-mi fac copiii.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Si tu esti tata? laughing

| Doub a răspuns:

Am visat că eram cu un tip în maşină şi era un psihopat.

| RainmakerX a răspuns:

Crede-ma ...nu vrei sa stii rolling on the floor

| KamaSutra a răspuns:

Nu știu crying((

| SergiuBoss11 a răspuns:

Eu am visat ca priveam doua fete care se jucau cu niste papusi.n-am mai rezistat si le-am violat

| anonim_4396 explică (pentru SergiuBoss11):

Eeee Sergiule...iti bag papusi pe gat daca ma superi laughing

| LePotato a răspuns:

Nu-mi aduc aminte -.-'

| Nirvanaaa a răspuns:

Am visat ca m-am catarat pe acoperisul unei case inalte rau. faza era ca nu stiu ce cautam acolo laughing).

| Croampa a răspuns:

Nimic.

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

mă asteptam sa zici ca l.ai visat pe Slendu. thinking
Unde sunt voturile?

| RareşTPUro a răspuns:

Eu am visat ceva, ce azi s-a adeverit sad... nu povestesc fiindca nu e pentru T/Amuzante straight face

| Copac13 a răspuns:

Crede ca l-am visat rake sau niste zombi care ma alergau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intreaba-ma intai daca am dormit si dupa daca am visat laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce sa-ti fac daca stai noaptea prin cluburi. laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ti-ai gasit si cine laughing. cand am sa vad eu ca distractie dansatul printre transpirati plini de hormoni si muzica de proasta calitate, or sa zboare porcii si or sa imi cante la multi ani laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Niciodată sa nu spui "Niciodată" laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pot spune chiar linistit laughing. am fost o data si mi-am promit ca e prima si ultima oara cand am sa intru intr-un club

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Asa rau e? thinking Adica...imi imaginez. :]]

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

nu știu.

| L1feDRAIN a răspuns:

Am visat - intuneric.

Oh am venit de la scoala >_<
Sa dus o fata, au venit 2 rolling on the floor

| NoelyTheKiller a răspuns:

Am visat ca eram asasin, si ca de fiecare data cand imi terminam misiunea, primeam bani intr-un plic, si intr-un alt plic primeam o poza si date cu urmatoare victima O_O
La un moment dat primisem 2 plicuri, insa nu le-am deschis pe ambele, doar cel cu banii. Cand am mers acasa, am deschis celalalt plic si era o poza cu Jeff The Killer si cum stateam eu si ma uitam la poza se auzise din spatele meu 'ce bine am iesit in poza' si cand ma intorc, Jeff in spatele meu -.-''

| Unicornaş a răspuns:

A fost un coșmar. M-am dus sa-mi iau o furculita si nu mai erau. Cuțitele erau mutate unde sunt lingurile, lingurițele mici erau in locul furculitelor dar ele nu erau. Si glumesc. laughing mă speriasem tare si incepeam să strig la mami că unde imi sunt furculitele. Wtf. Ăsta o fost visu... rolling on the floor)

| anonim_4396 explică (pentru Unicornaş):

Daca asta-i cosmar...inseamna ca ai fi terorizata de visele mele. Odata am visat ca mă mesteca guma de mestecat. laughing

| Unicornaş a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor))

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Unicornaş):

Tu esti, vibetrix?laughing

| Unicornaş a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Nu. Eu sunt Unicornaș. :}

| VibeTrix a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Eu sunt. -_-

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru VibeTrix):

Mi-a fost asa dor de tinecrying(((((. cred ca am intrebat 20 de utilizatori:"esti vibetrix?crying("

| VibeTrix a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Si...cine esti tu?

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru VibeTrix):

Stii,vibetrix,eu te caut mereu...
minutele din viata mea se scurg,
dar poate intr-o zi...
intr-o poza vom zambi, vibetrix!

| VibeTrix a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Dar cine esti tu?!

| Pisicamop a răspuns:

Eu ca era prima zi de scoala si nu imi terminasem temele; P

| BadResonance a răspuns:

Am visat ca ma aflam cu niste prietene, intr-o multime de oameni. Fetele tuturor erau blurate, in afara de cea a unui baiat care statea in fata mea si se uita la mine. Era inalt, cu parul usor carliontat, cu parul saten, ochi caprui si era chiar dragut. De obicei nu au niciun sens visele mele, insa eu cred ca mi-am visat varianta masculina laughing lool.