| raMLesS a întrebat:

Voi ce-aţi visat aseara, sau ce-aţi visat ultima oară?
Eu am visat că era Karima, Vibe, Daisuki, Suck, Hyouka pe o bancă, eu am trecut cu bicicleta m-am oprit, apoi le-am făcut cinste cu un Cola rolling on the floor
Ne-am cazat toţi 5 la un hotel, ciudat fiind faptul că suck era lângă mine şi vorbeam prin mesaje ( Ne trimeteam mesaje pe TPU )
Apoi începu o furtună, fulgera iar noi ne-am băgat sub paturi, erau 2 paturi, eu stăteam cu suck sub pat iar karima cu hyouka si vibe, Daisuki a venit şi se aşeză lângă mine, mă ţinea de mâna rolling on the floor))
Apoi se făcu noapte, noi ne-am culcat toţi într-un pat şi când m-am trezit era dimineaţă, voi ce mai faceţi? laughing.

Hai să facem reclamă la pasta de dinţi Colgate big grin big grin

44 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Am visat că apare un nou film cu Liam Neeson.
Când m-am trezit și-am văzut că nu e real, am vrut să mă sinucid.
Da nu mi-o tăiat lama.

| RainmakerX a răspuns:

=)

"Apoi se făcu noapte, noi ne-am culcat toţi într-un pat"
Pare logic...e camera cu 2 paturi si noi ne culcam cu totii in 1 singur.

BTW Merci de cola happy

| LePotato a răspuns:

Eu am visat... ceva...da' e secret big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru LePotato):

Hai spune ...nu fi timid laughing

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Hello smug

Nu spun laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru LePotato):

Mi'a fost dor de tine laughing
Stiu ca m'ai visat laughing

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

smug

Nu te-am visat rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru LePotato):

sad YOU KILLED ME
crying
rolling on the floor

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor)))

| anonim_4396 a răspuns (pentru LePotato):

Uite o dedicatie pentru tine :
https://www.facebook.com/......702720418/

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing

| Croampa a răspuns:

Pervers esti, ma!

| VibeTrix a răspuns:

Cum aratam in vis?

| raMLesS explică (pentru VibeTrix):

Ca în poza aia alb-negru când stăteai în izemene rolling on the floor.

| VibeTrix a răspuns (pentru raMLesS):

Iar ai hemoroizi?! laughing

| raMLesS explică (pentru VibeTrix):

Ma simt singur : (

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am visat ca cineva mi-a furat telefonul I don't want to see
Nu fac reclama la Colgate.
Am Blend-a-Med 3d White

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai visat toate astea, e un semn clar ca trebuie sa iei o pauza fara TPU.

| raMLesS explică (pentru anonim_4396):

Eşti fată sau băiat?

| syd2 a răspuns (pentru anonim_4396):

Normal ca trebuie sa ia o pauza daca s-a indragostit intr-o fatuca virtuala rolling on the floor

| raMLesS explică (pentru syd2):

Sunt în perioada fertilă bai, mă indrăgostesc repede acum big grin smug.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te tineam de mana? Vise ba laughing

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Lasa omu' sa viseze laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

Da cum sa nu, de ce nu îl tinea Suck de mana? laughing

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Lasa asta...fii atenta aici
"Apoi se făcu noapte, noi ne-am culcat toţi într-un pat"
Daca erau 2 paturi oare de ce ne-am culcat totii doar in unul dintre ele in timp ce al 2-lea era gol? Asta ma framanta pe mine rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

laughing) ba sa stii, adica, eu, tu, Ramlesu, Vibe, Suck, Karima, imi si imaginez cum dormeam. Aw Doamne nu vreau sa-mi imaginez. laughing

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Depinde de cat de mare era patul rolling on the floor

Lasa asta...imagineaza-ti... noi, "minorii" in grija lui Suck si a Karimei.
laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

Pai si Karima e minora. laughing
Da, deci Suck e dadaca. laughing)

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Credeam ca are 18 Karima...eh.

Suck e dadaca... Yay! Oare ne lasa sa facem prostii sau suntem la puscarie cu el? rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

E Suck... cele mai multe prostii el le face. laughing

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Gata...incep sa inteleg de ce dormeam toti intr-un singur pat rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

De ce? Mai bine zis "cum"? Adica, eram unii peste altii? thinking

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce? Simplu. Cu Suck dadaca orice este posibil rolling on the floor

Vezi ca stii rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

Da, eu una mă ascund in dulap, ii dam doua sticle si-l lasam in coltul lui. laughing

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca Suck este pe un colt atunci cine doarme la mijloc? smug

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

Eu ziceam de coltul camerei...

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor

| raMLesS explică (pentru anonim_4396):

M-i se pare că a fost şi scena sărutului, adică tu te-ai dus până la geam, eu te-am luat de abdomen şi te-am sărutat pe gură rolling on the floor.
Aveai un gust dulce big grin zici că am pupat o căpşună.

| raMLesS explică (pentru anonim_4396):

Ce drăguţa erai când dormeai rolling on the floor)))

| slayer678 a răspuns:

Eu am visat ca ma sinucid

| raMLesS explică (pentru slayer678):

Bă tu vezi când e pusă întrebarea asta?