| AdRiAnA0o0o a întrebat:

Voi ce porecla aveti/ati avut? a mea a fost "Criminala".laughing)

Răspuns Câştigător
| Nuimicitinumele a răspuns:

Floc. sunt cel mai mic din clasa si am fost primul cu par la sub brat XD

45 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Singura mea poreclă, e Dia. sad

| AdrianVoicu a răspuns (pentru Musique):

Dia de la diavol?

| Musique a răspuns (pentru AdrianVoicu):

Da.

| GroparuVesel a răspuns:

Lopata-lunga.Din motive evidente.

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Leanța Fleanța.

| єχcєєℓ a răspuns:

BredPitlaughing

| Ashadow a răspuns:

Idi (de la idiot) si sos

| Furculingură a răspuns (pentru Ashadow):

Sal Idi cmf lmao
Idi

| Ashadow a răspuns (pentru Furculingură):

Sal bhn uh? :*
*omg e ciudata de Furculingura din nou *
*ciudat credeam c-am facut baie*
Tu de ce n-ai raspuns la intrebare? Ia raspunde ca-s in dezavantaj.

| Furculingură a răspuns (pentru Ashadow):

Bnn csf şaorma
Ce-ai, Idi? Te-ai mutat în Detroit şi ţi-ai luat fiţe?

Ia vezi, Idi.
Idi Idi Idilică Idi Idi

| Ashadow a răspuns (pentru Furculingură):

Hah,ai grija cum scrii cu mine, poate uiti ca vorbesti cu un terorist venit din iad.
Acum du-te si da-te cu capul de usa (◕‿◕✿)

| Furculingură a răspuns (pentru Ashadow):

Şi ieri ţi-ai violat mama.
Madness level Idy Teroristu'.
De ce? Ţi se pare că nu sunt destul de bătută în cap?

[Idi intensifies]

| Ashadow a răspuns (pentru Furculingură):

Aw,ea chiar crede ca n-am observat ca a editat raspunsul, e aproape draguut.
(nuștu cu ce sa incadrez asta bcuz vorbesc singur dar trebuie sa afli si tu si sa fii afectata)

Daca ajuta cu ceva mai intai am omorat-o.

Pai stii ca daca te dai cap in cap cu altcineva ti se mai duce din prostie (spre respectiva usa).
*wow trebuia sa fi incercat faza cu teroristul mai demult*
scuze.

| Furculingură a răspuns (pentru Ashadow):

MDA, păi ăsta e ghinionul meu ştii doar, se editează greu, se şterg greu sau niciodată.

Asta e nesimţire. Block.
Nu mai aveţi ce discuta cu mine, domnişoară.
La revedere. Vă doresc o seară/zi bună.
(de fapt vă doresc o moarte cât mai gore)

Şi mai faceţi o baie. Mirosiţi aşa rău încăt dacă aş fi fost un gândac de bălegar aş fi avut orgasm.

| Ashadow a răspuns (pentru Furculingură):

HAHA iti stiu slabiciunea.

Dar ddar terorist si si iad (ఠ్ఠ ˓̭ ఠ్ఠ)

Ha,vorbesti de nesimtire stimabilo,aminteste-mi te rog a cata oara e cand te prind ca incepi chat-ul pe site-ul asta,hm? Aud? AUD? EXACT! Nici mai mult nici mai putin de prima oara, stimabilo, prima oara.
Asa ca te rog, stai in banca ta pana nu te ranesti.

CE PARTE DIN SCUZE N-AI CITIT ERA CHIAR ACOLO JOS MIC SUB ULTIMA PROPOZITIE, reao

| Furculingură a răspuns (pentru Ashadow):

Http://i.imgur.com/Hlpa7Wc.png
http://i.imgur.com/0ZQVgt2.png

Pentru că nu mi-am făcut de cap destul în comic. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ai dreptul să nu mai spui nimic şi să plângi într-un colţişor.
ahahahaha

| Ashadow a răspuns (pentru Furculingură):

:)) ma risc si renunt la acest drept
http://i.imgur.com/WyaAXz2.jpg
http://i.imgur.com/6jBgG4O.png
Daca vrei ti-l imprumut tie.

| Furculingură a răspuns (pentru Ashadow):

Ce nebunie...
Btw, nice photoshop skills. ((megasarcasm activated))
Mi-ar mai fi plăcut să-mi bat joc de scheleţelul tău sfosforescent, dar mi-e lene. Plus că acum suntem chit, deci nu are rost să o mai lungim.
Aşa dărnicie, sunt surprinsă.

Wo, e 0:00, wo, semn, wo, da sunt jmekeră.

| Ashadow a răspuns (pentru Furculingură):

Nici macar nu-i photoshop e fewcking paint.Si adevarul e ca am si avut material (adica poza ta-i naspa).
Pe scurt n-ai ce spune de el pentru ca-i awesum, dar nu vrei sa para ca crezi ca e awesum.
A, m-am prins care-i problema si sursa ciufuteniei tale: ti-au facut baie in oua+rosii stricate baietii aia frumi d-a doispea, bobo. :3

| Furculingură a răspuns (pentru Ashadow):

Http://i.imgur.com/2MHwZCq.gif

Reacţie matură - bifat.
Dezvirginează-l pe Ash(ole) cu o ţeavă ruginită - în curs de desfăşurare.

| Ashadow a răspuns (pentru Furculingură):

Siiiiii tot ti-ai schimbat poza.
God, I'm such a winner.

*pariez ca a blushat cand am pomenit de baietii frumi de a doispea smug *

| Furculingură a răspuns (pentru Ashadow):

Hhaai pa ciudat-ulee

| suităr a răspuns:

Polly care se da pe roli'.....hai Moldoveni!tongue

de la Olimpia=Polly

Sau: Polly vrea un biscuit.happy

| AdrianVoicu a răspuns:

Poii... assassin in serie

Răspuns utilizator avertizat
| OskarRM a răspuns:

Carmol.
Cică-mi place alcoolul.

| Snowal15lea a răspuns:

Strumf ca-s mica si albastra la dinti.

| RainboyDash a răspuns:

Marius de la Cerdac, manelar de manelar shukar

| kiv1990 a răspuns:

Buh

| lolium a răspuns:

Mi se spune pardonelaughing

| XxTerrorxX2 a răspuns:

Ommu sau bosshappy

| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Am avut: pantera neagra
si
am: BGS

laughing))))))))))

| SilentSuicide a răspuns:

Sinucigasa devil si Ucigasa

| IepureleCuLopată a răspuns:

2 Lei.

Pentru că eu merg 10 zile pe săptămână la cimitir!

| Chronicles a răspuns:

Kira.

| HεεЌεЯε a răspuns:

Heckere,aceasta este porecla mea, fiindca toti colegi ma considera din clasa geniu calculatorului.

| XxRoxyxX a răspuns:

Poniki, pinki, dexter ( port ochelari ), Robi ( nu vrei sa stii. ), Misissipi nu fac pipi ( nu stiu de unde ), bureaux, Floarea desertului laughing, mikei mouse, ciuma padurii,... etc. rolling on the floor

| PikachuPufos a răspuns:

Păi am avut Chucky acum doi ani pentru ceva timp(poveste lungă) laughing. Acum mi se spune Steluţa şi/sau Pikachu (cum le-o veni la prietenii mei) de anul trecut.

| madalinutza20 a răspuns:

Pici laughing am 14 ani si stau in camera cu 3 fete de 17 18 :* laughing decii...m.am ales cu aceasta porecla

| DeeaRi a răspuns:

Tigirsor

| Scorbut a răspuns:

Mendy, Guzan, Cocuta laughing

| Smileeeeeeeee a răspuns:

kitty :*

| VictoriaVikky a răspuns:

Vikky de la Victoria, si inca o mai am!

| anonima25 a răspuns:

Blitz
Jucam baschet cu cei mai mari decat mine si imi spuneau blitz

| ZayRoo a răspuns:

Pinguins rules. \m/