| ViseDestrămate a întrebat:

Voi cum îmi pronunţaţi numele? Cel mai amuzant răspuns, fundă.

13 răspunsuri:
| MâţulMov a răspuns:

Veze Smectate! E destul de amuzant numele asta?

| blueangel99 a răspuns:

Vase Destrămete

(Şi pe al meu: Blueingiăl o mie nouă sute nouăzeci şi nouă)

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Te rugam sa mai arunci o privire asupra textului pe care l-ai scris adineauri.
Robotelul care tocmai l-a citit nu l-a putut posta, fiindca punctele de suspensie pe care le folosesti din belsug i-au cauzat o migrena.
Serios vorbind, te invitam sa mai reduci din "..." si "...", fiindca sunt destul de deranjante pentru cei care iti vor citi postarea.
In plus, abuzul de puncte de suspensie dilueaza mesajul si denatureaza intelesul. Robotelul iti multumeste in avans!

| ViseDestrămate explică (pentru CriminalăÎnSerie):

...hă?

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| ReallySomebody a răspuns:

Vize Nestrambate!

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

破碎的梦
robot infect...

| push2gl a răspuns:

Sueños rotos
Zerbrochene Träume
broken dreams
sogni infranti

Răspuns utilizator avertizat
| Sunnyツ a răspuns:

Mda ( copie xerox a intrebari mele... )! Ai un nume atat de greu de nepronuntat incat nici sa-l vad nu pot! ( esti destept )

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Tuuuu \dancing esti un viiiiiiisssss dezaprobat de viiiiiisssuuuul meeeeu dezorientat la fel cum tuuuuu visezi si eeeeuuuu mananc viseleeee de viiiiii asa viseleeeeee o sa ma manance'ntro ziiiiirolling on the floor wtf!?rolling on the floor

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Dacaaaa laughing ai visat destrabaleala sau desfranareeee rolling on the floor du-te si spovedestete la maica nebuna de minerolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| Gabica a răspuns:

Ghise Destrâmti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Visî distrabalati.