| davidrcv a întrebat:

Voi cum v-ati simtit cand ati aflat ca Mos Craciun nu exista? La ce varsta ati aflat? Si cum ati aflat? PS:Scuze pentru. categorie, n-am gasit una mai buna.

20 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Eram cu buni cand s-a decis mama sa-mi spuna cruntul adevar.Eu am fost doar mahnita.Insa bunica n-a fost asa de norocoasa.A murit pe loc.

| Ashadow a răspuns:

Pai am fost trist cand am aflat...eram mic, aveam vreo 15 ani...mi-am facut un tatuaj pe tema asta-si mda dupa mi-a trecut, ihi.
(teheeeehhehehee davidrcv e pe lista copiilor ra-ai na nana na-na na ma duc sa dau zapada de pe horn si sa pregatesc prajiturelele)

| davidrcv explică (pentru Ashadow):

Taci ma.

| Ashadow a răspuns (pentru davidrcv):

Vezi,exact d-asta esti pe lista copiilor rai. T,, T

| davidrcv explică (pentru Ashadow):

*bate din palme* esti foarte amuzant! Bravo!

| Ashadow a răspuns (pentru davidrcv):

Aw,mersi,dar stii, exista voturi pentru asta, just sayin.

| davidrcv explică (pentru Ashadow):

Ai auzit de sarcasm?

| Ashadow a răspuns (pentru davidrcv):

Da,dar sunt sigur ca ai fost complet sincer in comentul despre care vorbim ❤

| davidrcv explică (pentru Ashadow):

De fapt, nu am fost.

| Ashadow a răspuns (pentru davidrcv):

Uite vezi, parca incepe sa-ti iasa faza cu sarcasmul ^u^

| davidrcv explică (pentru Ashadow):

Stii ceva, eu ies din discutia asta.

| PedoBarbie a răspuns:

Ceeeeeeeeeeee? Nu există Moșu'? Mă, tu minți.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe la 10 ani, m-am simtit ca un idiot, pentru ca am crezut in el, dar mi-am revenit.

| Iyulia3712 a răspuns:

La noi exista o tradiție. In fiecare seara de Ajun vine la noi Mos Crăciun in persoana. Mi-am dat seama pe la 8 ani pentru ca ai mei l-au pus pe bunicul sa interpreteze rolul. Apoi desi ei nu voiau sa-mi spuna adevărul eu stiam ca nu exista. L-am recunoscut pe Mosul încă 3 ani la rând, pana anul trecut când am fost cu parintii sa-mi cumpere cadoul. Acum Mosul mai vine doar pentru fratele meu.

| CaSiHai a răspuns:

Eu am stiut mereu ca nu exista mos craciun chiar daca parintii ma minteau mereu ca exista si imi aduce cadouri

| davidrcv explică:

Eu am aflat la 9 ani de pe net.

| TruewordxD a răspuns:

Mos Craciun nu exista?!
http://i.imgur.com/7tb0bC2.gif

| Lia340 a răspuns:

...Nu imi amintesc exact.De cand eram foarte mica am stiut ca nu exista.Pur si simplu.E foarte amuzant si la gradinita ieseau adevarate certuri cu copii, eu tineam neaparat sa spun ca nu exista desi abia aveam cinci ani.

| valimihai154 a răspuns:

-Mama nenea asta zice ca Mosul nu existaaa broken heart

| Ollgutza128 a răspuns:

Hey) Eu am aflat pe la vreo 11 ani pina atuni parintii se trudeau ca eu sa cred in Mos Craciun, am aflat din greseala, vazind cadoul pe mobila, care desigur mama il ascunsese de mine, atunci nu am mai vorbit cu mama vreo 2 saptamini de suparata ce eram dar mi-a trecut big grin Acum cind ma gindesc si imi aduc aminte imi vine si acum sa rid asa ca nu-i nimic de categorie big grin