| ALEXANDRA a întrebat:

Voi de la ce credeti ca vine " K la meteo "? Eu zic ca vine de la " KAKA la meteo "? Mai bine decat in supermarket.

Răspuns Câştigător
| GroparuVesel a răspuns:

K e un cod secret pentru "lopata noua".Iti trebuie Descifratorul de Coduri Secrete ale Groparilor.

| ALEXANDRA explică (pentru GroparuVesel):

Pe buneeee laughing))))))))))))00 Tu ma faci mereu sa rad

| Snowal15lea a răspuns (pentru GroparuVesel):

Lopata noua la meteo rolling on the floor bravo Groparule

19 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Au băgat potasiu la meteo.
http://www.youtube.com/watch?v=6zXDo4dL7SU

| UzzY475 a răspuns:

K vine de la Ca... Ca la meteo.

| Xtadelo a răspuns:

E may jmecher asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

''k'' este pus asa, sa fie ca si cum vorbesc astia cu prescurtari si chestii. e o ironie mai multwinking.

| Snowal15lea a răspuns:

Eu cred ca vine de la K pentru ca poate ca este K la meteo. hmmm ce teori.

| Snowal15lea a răspuns:

Mie imi place cum scrie TPU numele meu "esti logat ca CapraVesela "

| XBrunetteX a răspuns:

Interesanta intrebare thinking

Acel "k"vine din limbajul messingeristilor carora le e lene sa scrie corect cuvintele simple chiar si un amarat de "ca".

Apropo, faza cu kk in supermarket... am vazut la DDH laughing

| товарищ a răspuns:

Nu-mi place melodia :s

| Andyᵗᵐ a răspuns:

K normal vine de la ca dar mie imi place versiuna karate la meteo

| Smile2BHappy a răspuns:

De lene nu au vrut sa scrie "ca".

| iHateStrike a răspuns:

Bine.

| KitKat15 a răspuns:

Acel "K" se citeste "ca" de unde "ca la meteo"

| SKRILLEXenergy a răspuns:

Ca la meteowinking