| Geanin a întrebat:

YAY!

Astazi am incercat sa fiu zen, multumita lui Kama care mi-a zis ca pun tot la suflet. Am incercat sa nu mai pun tot la suflet!
:3

Killy mi-a urat sa mor. Si ghiciti ce? I-am multumit! Toti vom muri odata, poate nu a zis totul complet. O fi vrut sa zica sa am o moarte usoara. Thx, Killy, nu trebuia!

Subscriu Turbox. De fapt nu! Trebuie sa iti multumesc si tie, nu esti mai putin important decat Killy. Iti multumesc pentru urare. Sprer sa fi mai original in viitor.

Mad mi-a zis ca nu-i place! Si multumesc! O sa incerc din toata puterea care mi-o da natura/Dumnezeu/Budah/Allah, sa fiu mai meticulos! Critica constructiva e super! Si te-as ruga sa-mi zici si mie ce nu ti-a placut ca sa te pot ajuta!

Multumesc mult Kama! Esti ca un Iisus pentru mine, m-am purificat. Acum sunt in sfarsit, vad partea buna in toate lucrurile!
Yay!

Sorry pentru credinciosii care i-am deranjat prin aceasta blasfemie. Sper sa ma puteti ierta!

Killy am uitat sa-ti spun ca imi pare rau ca ti-am zis pe skype ca esti naspta! Am gresit! Voiam sa zic ca ma cam deranjat atitudinea ta, dar imi dau seama ca de fapt tu imi vrei doar binele, prieteno.

Noapte buna T/A!

Sunteti cei mai tari!

Imi pare rau pentru greseliile gramaticale si pentru ca am scris asa mult, sorry!

Peace and love!

34 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

^W^ Noapte buna! Sa te odinesti ca maine ai de terminat o poveste...

| Geanin explică (pentru RainmakerX):

Da! Sunt fericit ca iti place! Dar te anunt ca nu maine se va termina. O sa mai dureze!
Sper ca nu te-am dezamagit! Noapte buna!

| RainmakerX a răspuns (pentru Geanin):

Nu,nu m-ai dezamagit smug E bine oricum, numai sa iasa bine finalul =)

| KillMePlease a răspuns:

C.n.d.t.e.d.u.p.r.ş.t.m.j.t.a.d.m.c.e.d.r.p
pa, r.

| Geanin explică (pentru KillMePlease):

Scuza-ma! Nu am inteles ce ai zis! Poti sa formulezi alfel, te rog! Sunt foarte curios de ce voiai sa spui!
Parerea ta e importanta pentru mine.

Noapte buna!

| KillMePlease a răspuns (pentru Geanin):

Era clar că n-o să pricepi nimic
okay
"E.U.R.T.+P.+N.S.S.M.P"
somn uşor (sper să nu te mai trezeşti)

| Geanin explică (pentru KillMePlease):

Tot n-am inteles! Mersi!
Iti urez la fel!

Pace si iubire!

| KillMePlease a răspuns (pentru Geanin):

Tipiiic
p.s.: dacă pui d'alea gen "pace şi iubire!" & "noapte bună!" la final nu-ţi ascunzi... (ţi-o zic direct) prostia, din contră
hai pa

| Geanin explică (pentru KillMePlease):

Chiar esti amuzanta! Si vad ca te deranjeaza urarile mele?
Poate si pe altii i-au deranjat ale tale, nu te-ai gandit la astea.
Atunci iti zic doar

PA!

| KamaSutra a răspuns:

Yeeey
Am ajutat pe cineva happy

| LePotato a răspuns:

"Astazi am incercat sa fiu zen, multumita lui Kama care mi-a zis ca pun tot la suflet. Am incercat sa nu mai pun tot la suflet!" - O, tu...victima mica ce esti! ...sau nu esti tu victima de fapt?thinking

| Geanin explică (pentru LePotato):

Ce amuzant esti! Draguta metafora! Sa fiu eu victima? Ce amuzant esti!

Noapte buna!

| LePotato a răspuns (pentru Geanin):

Ai fost capabil sa-ti dai seama de ironie? :O

"Noapte buna!" - laughing, te doare adevarul?

| Geanin explică (pentru LePotato):

Hahahaha! Ce amuzant esti!

PACE!

| LePotato a răspuns (pentru Geanin):

Ce legatura o avea "amuzamentul" aici? thinking

pa

| Geanin explică (pentru LePotato):

Mie mi se pare amuzant! Ha ha ha!

Pa!

| vaporwave a răspuns (pentru LePotato):

nu stiu ce legatura o avea amuzamentul aici, nu e ca si cum suntem la trivia/amuzante

| LePotato a răspuns (pentru vaporwave):

Da, intrebarea lui...m-a facut sa lesin de ras.
Si ma refeream la "discutia" dintre mine si el.

| syd2 a răspuns:

Tu niciodata nu comentezi raspunsurile mele ma satur sa-ti raspund. kylli e bravo.

| Geanin explică (pentru syd2):

Imi pare rau ca te-am deranjat!
O sa incerc sa iti raspund la raspunsuri.
Poti sa imi zici la ce iti trebuia raspunsul meu si eu am fost neaten?
Peace and love!

| Croampa a răspuns:

Du-te man, de mine nu zici nimic?!
Sper ca soacra-ta sa fie lovita de masina de gunoi! -.-

( acum trebuie sa-mi multumesti)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noapte buna amica! Vezi ce visezi.

| Geanin explică (pentru anonim_4396):

Mi se pare dragut apelativul amica!
Dar nu stiu! Nu e tocmai potrivit pentru mine, stii, ar fi trebuit sa-i spui unei fete!
Nu te supara pe mine pentru asta, am incercat doar sa ajut!
Si tu sa vezi ce visezi!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Geanin):

:]]
De ce esti trist? Hai spune lui Daisuki ce te nelinisteste.

| Geanin explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt trist! Iti multumesc pentru ca te intereseaza!
Esti asa draguta! N-am nimic!
Noapte buna!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Geanin):

Okeeei, noapte buna. Hai capu' sus. Stiu ca esti trist.winking

| Geanin explică (pentru anonim_4396):

De ce crezi ca as fi trist? XD

| anonim_4396 a răspuns (pentru Geanin):

Pui un emoticon d'ala ca sa mă faci sa cred ca nu esti. Se vede dupa cum scrii.

| Geanin explică (pentru anonim_4396):

Cum ti se pare ca scriu? Te rog zi-mi ce ti se pare ca sa clarficam!
Sper ca nu a sunat prea dur, prieteno!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Geanin):

Parca esti prea serios. thinking Nu stiu. Daca esti trist si vrei sa vorbesti, eu ascult.

| vaporwave a răspuns:

De mine n-ai zis nimiccc

| Geanin explică (pentru vaporwave):

Pot sa spun ca m-ai impresionat astazi, desi ar trebui sa nu lasi discutile cu o presoana in aer, asa!
Sorry daca te-am deranjat si sorry ca nu am zis nimic de tine, dar ai fost aproape perfecta astazi!

Pace si iubire!

| vaporwave a răspuns (pentru Geanin):

ce
te-am impresionat cu gore-ul, nu-i asa? video-urile alea au facut totul
stiam eu

| SuckTheGod a răspuns:

Inca un plangacios.