| NoelyTheKiller a întrebat:

Yay! Mi-am facut un prieten nou astazi! Yay!
Ce faceti? Cum sunteti? Sunteti si voi la fel de fericiti ca si mine? Da? Nu? De ce?

Meow~~ :3

31 răspunsuri:
| Astaeparereamea a răspuns:

Ai indraznit asa ceva? Ptiu! sa nu fi de deochi

| RAY a răspuns:

Asta e intrebare amuzanta?

| KamaSutra a răspuns:

E fată?

Meh sad

| NoelyTheKiller explică (pentru KamaSutra):

Dap, pentru mine e imbunatatire avand in vedere ca aici am doar 2 prieteni(baieti).

Ow, esti suparata? sad

| KamaSutra a răspuns (pentru NoelyTheKiller):

Aici? adică? Mai bine puțini prieteni și buniwinking

Puțin, dar o să-mi treacă happy

| NoelyTheKiller explică (pentru KamaSutra):

Aici, adica in Canada + ca le am pe fete dar noi suntem cam imprastiate prin lume deci...sad

Aw, draguta de ea kiss kiss love struck love struck love struck

| KamaSutra a răspuns (pentru NoelyTheKiller):

Auci...atunci mă bucur pentru tine happy kiss

sad

| SergiuBoss11 a răspuns:

Niciunul nu iti poate indeplini fanteziile cum o pot face eu.

| Croampa a răspuns:

Eu... eu-s suparat...

| NoelyTheKiller explică (pentru Croampa):

Da de ce? Ce ai patit?

| L1feDRAIN a răspuns:

Boyfriend? Meow, ti-ai gasit un motan rolling on the floor

| NoelyTheKiller explică (pentru L1feDRAIN):

Nuuuu laughing nu mi-am gasit motanul inca laughing

| L1feDRAIN a răspuns (pentru NoelyTheKiller):

Acest "inca" ma streseaza, asteptam atunci laughing

| NoelyTheKiller explică:

Da iubirea mea, normal ca nu te insel laughing e doar o prietena rolling on the floor

| NoelyTheKiller explică:

Pai da normal, doar nu te iubesc eu pe tine? Nu stiu, cand o sa am chef si nu cred ca imi vine cheful in urmatorii ani laughing

| PsihopatX3 a răspuns:

Ma dezgustă dragalaseniile tale.

| NoelyTheKiller explică (pentru PsihopatX3):

Sa iti dau o galeata sa vomiti?

| AlessaLovesYou a răspuns:

Yay! Baiat? Fata? Spune tot!
Wow, usor cu intrebarile, iar ai mancat prea mult zahar? laughing

| NoelyTheKiller explică (pentru AlessaLovesYou):

Fata si e asa simpatica, draguta de ea ^•^.
Nu, sunt doar happy laughing

| AlessaLovesYou a răspuns (pentru NoelyTheKiller):

Yay! Origine?
Bine pentru tine dar my dear friend, tu uiti ca ai si de scris? Ai apucat sa scrii ceva pentru Ae? Eu nu am prea avut time...

| NoelyTheKiller explică (pentru AlessaLovesYou):

E din Romania, a venit aici cu niste prieteni in vacanta si s-ar putea sa isi faca cont pe TPU, nu stiu.
Am scris, am scris. Nu am scris mult dar am scris.

| AlessaLovesYou a răspuns (pentru NoelyTheKiller):

Aww, sweet!
E ok, trebuie sa avem scris pana in weekend totusi, deja nu am mai facut update de o saptamana, de obicei nu ne ia atat, nu mi se pare OK sa ne ia atat de mult...

| NoelyTheKiller explică (pentru AlessaLovesYou):

Stiu dar eu am ore, Ae are scoala, Karima la fel iar acum ai si job la librarie, e normal sa nu avem timp. Cititorii o sa inteleaga daca lasam un Mesaj sau ceva sa le explicam.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru NoelyTheKiller):

Ce faceti voi? poate va ajut laughing.

| AlessaLovesYou a răspuns (pentru NoelyTheKiller):

Dreptate ai. Deja facem chat aici, hai sa ne mutam pe KT, Mai vorbim acolo.

| NoelyTheKiller explică (pentru SergiuBoss11):

Ce facem? laughing nu facem nimic, De ce ai crede ca am face ceva? laughing

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru NoelyTheKiller):

Voi sunteti scriitoaresurprise.va ajut eu cu idei bune.

| NoelyTheKiller explică (pentru SergiuBoss11):

O zici de parca e mare scofala laughing hai cu idei atunci, sa vedem.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru NoelyTheKiller):

Puteti scrie despre maretul Gilbert care s-a razvratit impotriva timpului cu scutul si sabia.In varf de munte, Gilbert a strigat rece si sfidator "Timpule, lupta-te cu mine!".Un fulger puternic izbi varful de munte pe care statea acest piedestal al frumusetii si gingasiei, dar gilbert l-a deviat cu scutul.Gilbert sari spre cer cu puterea-i divina si taie furtuna pe din doua cu a sa forta nemaiintalnita. Timpul si-a recunoscut infrangerea, iar sacerdotul puterii si faptelor bune Gilbert, din acea zi, deveni nemuritor.

| NoelyTheKiller explică (pentru SergiuBoss11):

Draguta idee, insa nu e aplicabila. Din mai multe motive. Unul ar fi ca noi scriem in engleza, deja Daca se traduce dintr-o limba in alta isi pierde farmecul. Un alt motiv ar fi, asta nu e genul nostru, noi avem alt stil De a scrie. Mersi De idee totusi.