| cristinacris94 a întrebat:

Buna… am si eu nevoie de niste pareri…Acum 2 zile prietenul meu mi-a luat bilete dus-intors Bucuresti-Londra cu wizzair. As avea cateva intrebari. Unde este de completat nr si seria mi-a pus doar nr nu si seria are ceva? Apoi a doua problema este ca nu mi-a pus decat un prenume (eu avand doua) si inca ceva prenumele imi apare primul si apoi numele ce sa fac voi avea probleme? rog mult sa imi spuneti daca ati intalnit asa prb…Tin sa mentionez ca toate sunt scrise corect doar atat ca am inversiune intre nume si prenume, am doar un prenume in loc de doua si nu am seria decat nr..Va multumesc

4 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Cando sa faci checkinul si o sa primesti cartea de imbarcare o sa apara datele tale corecte si complete probabil. E bilet luat de pe net?

| cristinacris94 explică:

Da

| cristinacris94 explică:

Biletul este de pe internet si cica are deja chec-in-ul facut...trebuie doar sa il printez..deci o sa am prb?

| mihai69 a răspuns (pentru cristinacris94):

În mod normal, nu. Printează boarding pass-ul și mergi la aeroport liniștită.
PS și pe viitor, caută-ți și tu un „prieten" care știe cum te cheamă și cum se cumpără un produs sau serviciu pe internet!