| DenisaAnon a întrebat:

Cineva care a fost recent la Mirabilandia? Merg vara asta si as vrea niste sfaturi, gen:imbracaminte, cum sa-mi fac curaj sa ma dau in Katun si ispeed.Despre cum e la Phanorama si despre cinematograful 4 D. laughing)
Imi mai puteti spune ce as putea face pe drum? Merg cu masina si drumul e lung crying Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si zici ca nu au românii bani? e na, mincini, au bani de distractii asta e lumea lor, pe cale de disparitie cu ei cu totlaughing laughing laughing