| cool1 a întrebat:

Peste cateva zile eu si familia mea planuim sa mergem la mare, si ne gandeam la Mangalia/Eforie Nord.Balanta se inclina mai mult la Eforie deci, ne poate ajuta cineva cu vreo sugestie pentru o pensiune:
-aproape de plaja(adica maxim 10 min. de mers pe jos)
-cu conditi bune(curatenie,bucatarie/sala de mese,tv in camera, baie la camera)
-un pret decent?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La bulgari e mai ieftin si mai curata plaja, informativa la o agentie sau pe net

| Vlach a răspuns:

Eu zic ca tot la Costinesti e mai bine happy

| FordMustang a răspuns:

La eforie gasesti cazare la oameni ieftin si conditii bune. aproape de plaja. si la eforie e si fain.