| NebunaTha032 a întrebat:

Buna!
Peste cateva zile plec in excursie cu scoala.E o excursie de o zi dar parcurgem un drum foarte lung si nu as vrea sa ma plictisesc.
Vreau sa imi recomandati cam ce as putea sa imi iau la mine.

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Ceva de citit. Muzica de ascultat la casti. Jocuri pe telefon sau tableta care nu au nevoie de conexiune la internet. Un suport pentru gat (o pernuta speciala). Ochelari de soare de plastic (daca e cazul sa dormi cu ei, sa nu iti pese ca au cazut si s-au spart).

3 răspunsuri:
| Clujean25 a răspuns:

O carte. Reviste. Integrame. Telefon cu jocuri și muzică. Luminal(somnifer).

| pisicutzza990 a răspuns:

Pai :
1.Asculti muzica la telefon pana te plictisesti sa tot asculti laughing
2.Iti poti lua cu tine o carte ca sa citesti, sau chiar o carte care ai mai citit-o.
3. Daca ai tableta poti sa iti pui pe ea un film chiar, iar daca nu poti sa iti pui pe telefon niste videoclipuri amuzante sau cateva episoade din serialele tale preferate happy
4.Iti activezi pe telefon o optiune ca sa ai mega si stai pe net happy eventual iti descarci si twitter/instagram/ask etc (daca nu le ai deja)
5.Iti descarci pe telefon niste jocuri si te joci la ele, cum ar fi Pou, Talking Tom, Talking Angela, Subway Surfers, Temple Run, Candy Freezy, 8 ball pool etc
Sper ca te-am ajutat happy Drum bun! happy

| Constantinciobanu1956 a răspuns:

Telefon sau tablta cu jocuri ori de nu console ceva