| CelebraAnonima a întrebat:

Buna,TPU! Am auzit ca daca pleci in Spania(sau Italia) si esti gras, primesti amenda. E adevarat?

Funda! :**

Răspuns Câştigător
| BJK1903 a răspuns:

Cineva si-a batut joc si tu ai pus botu. Cum sa primesti amenda daca esti gras? Serios? In nici o tara nu exista o asemenea amenda. Sper ca te-am ajutat. happy

| CelebraAnonima explică (pentru BJK1903):

Pai asa mi-a spus o persoana care e in Spania laughing)

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este adevarat, sunt prostii debitate de pacalici sau nestiutori.

| mihai69 a răspuns:

Nu dacă ești gras, ci doar dacă ești prost. Spune-i persoanei care te-a informat să aibă mare grijă, riscă amenda maximă!

| deeeaqq a răspuns:

NU. Cine te-a minţit? :c

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta nu este nimic, in Germania primesti amenda si daca ai unghiile date cu lac negru.

| andreit05 a răspuns:

Cine ti-a mai spus si prostia asta? rolling on the floor
Nu.