| Frumusicaaa a întrebat:

Este autocar sau tren din Baia Mare pana in Craiova? Am nevoie ca sa merg la bunica mea bolnava. sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Imi ppare rau de bunica ta si sper sa se insanatoseasca. Ca sa ajungi la Craiova, nu este tren direct din pacate ci poti ajunge schimband trenurile dupa cum vezi in link-ul care ti-l dau.Tu hotarasti cand vei pleca si in acel tabel vei observa ce tren este din Baia Mare si pana unde, apoi ce tren este urmatorul si la ce ora spre Craiova.Din cate am vazut cel mai convenabil dar si mai scump este Baia Mare-Bucuresti si din Bucuresti ai Bucuresti-Craiova.Cu asta faci o singura schimbare de tren.Pe cand pe la Sibiu trebuie sa astepti mai mult timp si vei schimba de doua ori trenul.Imi pare rau dar faci cam o zi intreaga pana la Craiova.Iti atasez link-ul sa vezi rutele si ce schimbari ai.
http://informaremt.cfrcalatori.ro/....../rute.aspx