Întrebare recomandată | alexuL97 a întrebat:

Mă poate lămuri și pe mine cineva?. Am auzit de FanClub WizzAir, și cică dacă ești înscris la ei îți poți cumpăra bilete cu 10€ mai ieftine. Vă mulțumesc anticipat tuturor.

Răspuns Câştigător
| Liliana1981 a răspuns:

Te loghezi pe wizz. La achizitionarea primului bilet online te vor intreba daca vrei sa devii membru wizz club contra sumei de 35 de euro pe an. E avantajos in cazul in care achizitionezi cel putin 4 bilete de-a lungul unui an. Ti se ofera 10 euro discount la achizitiinarea biletului( care oricum costa mult mai putin decat daca l-ai cumpara de la o agentie de turism) si in plus fac periodic reduceri pentru membrii clubului. Eu personal sunt foarte multumita.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt zile cand membrii clubului au unele reduceri la anumite bilete.

| alexuL97 explică:

Și cum pot deveni membru?

| Liliana1981 a răspuns (pentru alexuL97):

Te loghezi pe wizz. La achizitionarea primului bilet online te vor intreba daca vrei sa devii membru wizz club contra sumei de 35 de euro pe an. E avantajos in cazul in care achizitionezi cel putin 4 bilete de-a lungul unui an. Ti se ofera 10 euro discount la achizitiinarea biletului( care oricum costa mult mai putin decat daca l-ai cumpara de la o agentie de turism) si in plus fac periodic reduceri pentru membrii clubului. Eu personal sunt foarte multumita.

| TheLasTride32 a răspuns:

Logheazate pe wizz si dupa zici la toti sai pacalesti si tu asa frumos putin.