| Chhrisss a întrebat:

vreau si eu niste statusuri de despartire in dragoste si cu un prieten! funda! scuze pntru categorie din greseala!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Shumy1 a răspuns:

Sunt rece pentru ca cineva a profitat de caldura inimii mele.

Cei care ar trebui sa iti fie alaturi, sunt cei care te ranesc cel mai mult.

Pana ieri, credeam in noi. Acum mai cred doar in mine.

Nu te mai vad cand privesc spre trecut pentru ca tu nu ai fost niciodata acolo in momentele care merita amintite.

mai multe aici: http://connect-s.ucoz.ro/news/statusuri_triste/1-0-3