| plugarin a întrebat:

Cam cate ore faci cu avionul din Romania pana in Australia (Sydney)?

Răspuns Câştigător
| magiun a răspuns:

Intre 27 si 33 de ore, depinde de ruta. Dar este extrem de scuuuump...

6 răspunsuri:
| borsec a răspuns:

13 ore si 20min + 1 ora escala la Londra, daca pleci de pe Otopeni cu British Aiways

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, un zbor spre Australia cu 2 escale (timp total pentru cele 2 opriri cam 7 ore), timp total al calatoriei intre 28 si 30 de ore! asta daca mergi de la Bucuresti la Melbourne, dar depinde totusi din ce aeroport din Romania pleci si pe ce aeroport in Australia ajungi!? aici ai pagina Internet a companiei de zbor LUFTHANSA http://www.lufthansa.com/online/portal/lh/ro/homepage?l=en&cid=1000347

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cate ore faci cu avionul din anglia pana in australia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

32 de ore si eu am fost cu QUANTAS A#*) si atat am facut pana in PERTH cu 2 escale la Frankfurt si una la Londra

| astertix09 a răspuns:

Plugarin sa ne povestesti si noua cum a fost calatoria. Dupa intrebarea ta m-am uitat si eu pe paginile despre Sidney si am ramas impresionat la cat de bine pare organizat turismul la ei. Mijloace de transport in comun care fac turul orasului la un pret acceptabil. Cazare ieftina in hostel uri.

| d`ora a răspuns:

27 de ore.