| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa un drum de 3 persoane din orsova judetul Mehedinți pana in Frumoasa judetul Bacău ajutati-ma TPU va rog! Funda!*

5 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Nu te mai du la Frumoasa ca am fost eu.

| AaaANnnNOooONnnNIiiIMmmMAaaA a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Trebuie sa mă duc, de acolo este iubitul meu, si va fi pentru prima oara când ne vedem

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru AaaANnnNOooONnnNIiiIMmmMAaaA):

Si daca ai iubit de ce nu-ti spune el ce te intereseaza, beneficiem noi?

Răspuns utilizator avertizat