| MaRyN13 a întrebat:

Ce credeti despre meseria de Sofer de Tir

Răspuns Câştigător
| AfroBă a răspuns:

Super tare este meseria de sofer de tir! Eu mai am 4 ani de scoala(De ceeee?) si ma fac si eu sofer.Este foarte banoasa.Mai ales sa conduci noapteasmugBafta.

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Foarte interesanta, eu la anul dau de categoriile necesare si ma angajez ca sofer.

| play007 a răspuns:

Interesanta

| iZzZ a răspuns:

Nu este o rusine, dar nici un lucru de care sa te mandresti.De castigat nu as putea spune ca vei fi milionar, dar de murit de foame, nu o sa mori.Pe de alta parte, este o meserie obositoare...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tatl meu este sofer de tir...ce pot sa spun te rupi de realitate! pleci extern si nu mai ai mama si tata.cu dormitul nu e rau fiindca e confortabil patul dn dotare tongue.se castiga extraordinar de bine da nu e o meserie usoara.e buna pentru cei fara familie.eu sufar ff mult ca nu il am ope tatal meu aproape in toate momentele.

| Tsunade99 a răspuns:

Meseria asta e foarte buna, sa stii. O prietena de-a mea il avea pe tatal ei sofer de tir, si avea propriul tir. Si ea este cea mai bogata din clasa, pe langa alte doua fete, si am fost odata la ea, iar pe polita de langa oglinda avea vreo 7-9 parfumuri. Cand am vazut asta am murit de ciuda, adica nu in sens ca am fost dusmana cu fata aceea insa imi doream si eu sa am atatea parfumuri. Deci e foarte buna meseria.

| WeaponGirl a răspuns:

E ok, se castiga bine dar daca esti insurat...las-o balta big grin

| Fanatic a răspuns:

Mie mi se pare una destul de misto.numai ca nu castigi destul de bine

| roxyana03 a răspuns:

Este o meserie buna... fostul meu prieten era sofer pe tir, si castiga foarte bine.happy

| cudyu007 a răspuns:

Putin stresant. daca ai familie e de-a dreptul naspa.da se castiga ok.

| ʌɲɗɾєɱʌɾɣ a răspuns:

Eu zic ca se castiga binisor, mai greu e cu dormitul (parerea mea) deci uneori e o meserie buna! Bafta, daca asta iti doresti!

| Daniel55 a răspuns:

Pai castigi destul de bine si apropo ai o sansa sa vizitezi tara. Deci asi aproba.

| andreyys10 a răspuns:

Este cea mai frumoasa meserie. mai am 3 ani de scoala si abia astept sa o practic. drumuri bune

| vampayeres a răspuns:

Suna ciudatt