| anonim_4396 a întrebat:

Ce oras din tara va place cel mai mult si de ce?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Brasovul - e in zona de munte
- are un centru vechi f frumos
- e un oras curat
- o circulatie rutiera lejera
- aproape de capitala

| SkyPilot a răspuns:

La tine la Vaslui e tare frumos big grin Ai si de ce sa fii pretentios laughing

| SkyPilot a răspuns:

La ora actuala Sibiul. Este in mare parte renovat, curat, zona veche este chiar foarte frumoasa, sunt multe de vazut. Mult mai multe decat la Brasov.

| anonim_4396 explică (pentru SkyPilot):

Multumesc. Si daca ar fi sa locuiesti permanent undeva (adica daca si circumstantele vietii ti-ar permite-o), ai locui in acest oras? Sau unde?

| SkyPilot a răspuns (pentru anonim_4396):

Primul criteriu este sa imi pot castiga painea. As alege un oras cat mai mare, sunt sanse mai multe. Dar daca nu as avea nici o grija, da, as locui acolo.

| BogdanDediu a răspuns:

Timisoara deoarece ferrari si lamborghini!

| Simpatic a răspuns (pentru BogdanDediu):

Deoarece ce? ce lagatura are ferrari si lambo cu Timisoara? doar pentru ca au unii cateva exemplare? cand spui ferrari sau lamborghini te gandesti la Italia nicidecum la Timisoara, e ca si cum as spune ca imi place Bucuresti pentru ca Porsche... fara relevanta.