Ce tara iti doresti cel mai mult sa vizitezi?

Va deschidem apetitul pentru conversatiile despre calatorie cu acest clip despre Islanda :)

308 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Mi-ar place sa vizitez multe, precum Austria, Germania, Olanda, Norvegia, Canada, India si Japonia. happy Cine stie cand se va intampla asta, ma multumesc cu o tara nordica, daca nu voi putea ajunge peste ocean sau in Asia.

Răspuns utilizator avertizat
| maradi3 a răspuns:

Mai da' voi de Romania ati auzit? E-o minunatie de tara, excludem faptul ca e si "mobilata"! happy

| Evolution a răspuns:

California

| epurasu a răspuns:

Israel!

| CopiluNebunCuViseColorate a răspuns:

Turcia. si sa raman.

| IsabelaIssa a răspuns:

Japonia.

| RAY a răspuns:

Germania,suedia,norvergia, Olanda, toate tariile vorbitoare de limba germanica

| mihai69 a răspuns:

România. E foarte aproape și cunosc bine limba. Și nici nu e prea scumpă.

| OnuOnulică a răspuns:

Italia love struck

| neutrino a răspuns:

Eu as incepe cu Romania. Sunt atatea locuri minunate ( dupa spusele altora) pe care nu le-am vazut, incat mi se pare aiurea sa merg in alte tari sa vad, poate, locuri mai putin minunate decat ale noastre.

caramela
| caramela a răspuns:

Daca as avea putere financiara, as vrea sa vizitez Grecia...
Dar ramanem la statul de visare...
O zi frumoasa tuturorhappy

| epurasu a răspuns (pentru caramela):

In Grecia 7 zile ma mare 180 euro transport dus-intors cu autocarul, cazare vila de 3*** --camera este dotata cu tot pentru. a pregati mancare aragaz, vesela e.t.c mancarea ieftina. Locuri sant destule- nu trebuie pasaport varsta 18 ani impliniti sau procura de la notariat cu acordul parintilor sa fii insotit de cineva cunoscut.

| Jipa95 a răspuns:

California, Turcia, si Egipt ♥

| Eduard619 a răspuns (pentru Jipa95):

California nu e oras...

| Jipa95 a răspuns (pentru Eduard619):

Serios.ia mai citeste intrebarea inca odata.

| Eduard619 a răspuns (pentru Jipa95):

Se numeste ce tara nu ce oras happy

| OldSoul a răspuns:

SUA

| minrest a răspuns:

Israel. Si sa stau un timp acolo, sa ii inteleg societatea.

| Sn4k3 a răspuns:

Toate laughing!

| Sn4k3 a răspuns:

Toate. big grin

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Elvetia

| BiuL a răspuns:

Olanda

| 愛日本 a răspuns:

Japonia,Norvegia

| thegatekeeper a răspuns:

Finlanda, Norvegia, Marea Britanie si Germania.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

UK, Grecia

| Duucu a răspuns:

Irlanda,Japonia,SUA... chiar si Anglia sau Spania.

| MarianWLF a răspuns:

Anglia, Italia.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Germania

| ALGator a răspuns:

Pentru prima oara: Japonia, Brazilia, Islanda, Mexic. Madagascar. Insula Pastelui.
Ucraina si Rusia daca nu ar fi fost...

| dragosbogdan001 a răspuns:

Peninsula Indochina. Habar nu am a cui tara este.

| Seepty a răspuns:

Canada

| Eduard619 a răspuns:

Elvetia.