| AntoniaOrman a întrebat:

Credeti ca e o idee buna sa vizitez New York,avand in vedere ca am rude acolo, deci am nevoie de bani doar pentru transport si cheltuieli? O intrebare de curiozitate:cat costa apartamentele acolo?

Răspuns Câştigător
| minrest a răspuns:

E o idee excelenta. Cu costul, o sa vezi acolo, nu iti poti face o idee de aici.

1 răspuns:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

E ok, poţi să mergi în vizită.i dacă te gândeşti să te muţi acolo, trebuie înainte să îţi găseşti un loc de muncă, să poţi plăti chiria, să cumperi un apartament e scump.